O tych, co o zdrowie ciała i ducha dbają

Karolina Gabryś
Czy związek idealny jest możliwy?

Karolina Gabryś

 

Zapraszam na opowieść o Karolinie Gabryś, która postanowiła pomagać ludziom tworzyć związki idealne, a wszystko po to, aby zmieniać ich życie na lepsze.

czytaj dalej>>>

 

Emilia Busłowicz
Dating Coach pomaga  utrzymać romantyczne i satysfakcjonujące relacje

ja-serdusyko-podpisJa definiuję Date Coaching jako kompleksowe wsparcie w procesie poszukiwania, przyciągnięcia i utrzymania romantycznej i satysfakcjonującej relacji.  Na Zachodzie, gdzie zawód ten jest już stosunkowo popularny, Date Coach to przede wszystkim specjalista od nauki flirtu i przyciągania. Ja definiuję to znacznie szerzej. Moim celem są szczęśliwe i trwałe relacje.

czytaj dalej>>>

 

Kamila Domin
Wibrująca moc gongów

Dlaczego grasz na gongach?

Gra na tych instrumentach jest wynikiem moich poszukiwań muzycznych i duchowych.Po raz pierwszy doświadczyłam potężnej mocy dźwięku gongu w Czechach na wyjeździe organizowanym przez W. Osińskiego z Ars Libra.

To było niezwykłe przeżycie! Moja dusza „poleciała” jakby do innego wymiaru, „odbyłam daleką podróż”. Muzyka wyzwoliła we mnie, po raz pierwszy, spontaniczny śpiew, przywołała moją pamięć komórkową, czyli najstarsze przechowywane we mnie informacje z poprzednich wcieleń. Poczułam się tak, jakbym narodziła się na nowo. A podczas medytacji obudziłam moją wewnętrzną szamankę i zapragnęłam nauczyć się grać na gongach.

czytaj dalej>>>

Katarzyna Galon
Bo do tanga trzeba dwojga

Dlaczego wybrałaś tango, a nie inny rodzaj tańca?

Zaczynałam naukę od tanga argentyńskiego, to była moja pierwsza fascynacja i tak już zostało. Lubię w tym tańcu wszystko, muzykę, elegancję, precyzję ruchu, przywiązanie do każdego szczegółu, subtelne traktowanie drugiej osoby, pewien dynamizm i szybkie zwroty akcji.

Tango zdominowało moje życie, czytam o nim, oglądam filmy, doskonalę umiejętności, uczę innych, spędzam na parkiecie wiele godzin i nigdy się nie nudzę, bo cały czas odkrywam coś nowego.

czytaj dalej >>>

Maria Powsińska
Wielkomiejska Szamanka

Kim jest współczesny szaman?

To ktoś, kto rozumie, że wszystko, co nas spotyka ma głęboki sens. Działa z pobudek altruistycznych. Stara się poznać, zrozumieć cudze poglądy i w razie potrzeby wykorzystać ich mądrość dla społecznego dobra.

 

czytaj dalej >>> 

Janina Król-Chmurska
Zawsze aktywna

50plus

…Trudno zaakceptować pogląd, że proces starzenia się jest odwracalny, a jeszcze trudniej uwierzyć, że tybetańscy mnisi rozwiązali zagadkę wiecznej młodości i poznali klucz do zdrowia i witalności.Są jednak ludzie, którzy w to wierzą i poprzez ćwiczenia ciała i umysłu wpływają na jakość codziennego życia….

czytaj dalej >>>

 

8,397 total views, 1 views today