targi-emilia-buslowiczWywiad z Emilią Busłowicz – Dating Coachem, która doradza i pomaga kobietom stworzyć szczęśliwe związki.

Kobiece Pasje: Emilio przedstawiasz się, jako Dating Coach; wyjaśnij proszę, jaka jest rola Dating coacha?.

Nazwa „Dating Coach” pochodzi od angielskiego słowa „Date” czyli Randka oraz słowa „Coaching”.

Ja definiuję Date Coaching jako kompleksowe wsparcie w procesie poszukiwania, przyciągnięcia i utrzymania romantycznej i satysfakcjonującej relacji.  Na Zachodzie, gdzie zawód ten jest już stosunkowo popularny, Date Coach to przede wszystkim specjalista od nauki flirtu i przyciągania. Ja definiuję to znacznie szerzej. Moim celem są szczęśliwe i trwałe relacje.

 

Kobiece Pasje: Czy zawsze zajmowałaś się Date Coachingiem czy może wydarzyło się coś, co spowodowało, że zajęłaś się tym profesjonalnie?

(Śmiech) Oczywiście, że nie zajmowałam się tym od zawsze. Jeszcze 2,5 roku temu nie wiedziałam nawet czym jest Date Coaching. Jednak z tego powodu, że sama miałam problemy z utrzymaniem satysfakcjonującej relacji w wyniku intensywnych poszukiwań trafiłam w końcu na ten rodzaj coachingu. Poleciałam na kilka kursów w temacie do Londynu i Nowego Jorku i tak to się zaczęło.

 

Kobiece Pasje: Przyzwyczailiśmy się do coachingu w zakresie biznesu, jednak coaching dotyczący relacji damsko męskich to nowość. Czy to w ogóle jest potrzebne czy nie wystarczą dobre rady znajomych?

Ciekawe pytanie. Rzeczywiście coaching biznesowy jest lepiej znany niż Date Coaching, ale też nie jest to jedyny rozwinięty obszar coachingu. Z pwoodzeniem funkcjonuje w Polsce  również m.in. Life Coaching.

Jeśli chodzi o dobre rady znajomych to przypomniała mi się historia mojej Klientki, która w wyniku Date Coachingu weszła w satysfakcjonującą i spełnioną relację, a która za każdym razem jak się spotykałyśmy mówiła mi „radzisz coś zupełnie innego niż moje koleżanki”. Jednak słuchała mnie i szybko osiągnęła to, o czym marzyła. Także, choć doceniam instytucję „Wspierającej Koleżanki” i uważam, że jest ona nam jak najbardziej potrzebna, odradzam całkowite poleganie na zdaniu „zaprzyjaźnionych” i „życzliwych” osób. Nawet jeśli słowa są rzeczywiście życzliwe, a intencje dobre sugestie wcale już być nie muszą. Na dowód przytoczę tu pewien powszechny fakt. Osoby, które są w spełnionych związkach tak naprawdę same nie wiedzą „jak to się stało”. Mają na to swoje uzasadnienie, ale nie są często w stanie określić, co tak naprawdę zrobiły, co umożliwiło im najpierw wejście, a potem utrzymanie relacji. One się nad tym nie musiały zastanawiać. To się po prostu samo działo. Inaczej jest z Date Coachem, który, jako specjalista w dziedzinie, jest w stanie dokładnie określić przyczyny, które się na to złożyły.

W tym miejscu chcę powiedzieć, że Date Coaching to nie tylko konkretne rady i wskazówki. To również dobrze postawione pytania, na które Klienta sama sobie udziela szczerej odpowiedzi.

Quiz-foto-para-haslo-i-www

Kobiece Pasje: Gdzie zdobywałaś wiedzę teoretyczną i praktyczną w tej dziedzinie?

Jak już wspominałam szkoliłam się przede wszystkim za granicą, u guru w tej dziedzinie. Jednocześnie przeszłam ogólny kurs coachingu i ukończyłam profesjonalną szkołę trenerów. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę w tej dziedzinie, a moja biblioteczka ledwie już mieści książki w tym temacie.

Jeśli chodzi o wiedze praktyczną to zdobywałam ją na własnej osobie testując metody i techniki, których uczyłam się na kursach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Związek przyszedł już po pół roku i trwam w nim do dziś. Jesteśmy z moim Partnerem już prawie 1,5 roku i jest to moja najdłuższa relacja z mężczyzną.

 

Kobiece Pasje: Czy Twoja rodzina popiera takie zainteresowania, pasje, prace?

Moją największą fanką jest moja Mama. Ona zawsze we mnie wierzyła, za co jej w tym miejscu serdecznie szkoleniedziękuję. Moje pomysły nigdy nie były dla niej dziwne czy nierealne, raczej zawsze próbowała coś dobrego zasugerować i znaleźć swój własny sposób, by mnie w działaniu utwierdzić i wzmocnić.

Pozostali członkowie rodziny też wspierają moją nową pracę i pasję. Może tylko Babcia, jako przedstawicielka starszego pokolenia nie jest pewna czy ta moja praca to naprawdę praca (śmiech).

 

Kobiece Pasje: Proszę opowiedz nam o swoich sukcesach i jaką miarą je mierzysz.

To proste: Moje sukcesy to sukcesy moich Klientek. A tych jest już trochę. To fajni i nowo poznani przez moje Klientki mężczyźni, to kolejne randki, na które Dziewczyny są zapraszane, w końcu to satysfakcjonujące i trwałe relacje, w które część z nich już weszła.

 

Kobiece Pasje: Czy jesteś w związku czy szewc bez butów chodzi :)?

Tak jak już wspomniałam jestem w związku. To było postawą do tego, by w ogóle wyjść do innych Kobiet.

Wcześniej nie miałabym nawet odwagi  wypowiadać się w temacie, chociaż za granicą bardzo różnie z tym bywa i nawet najlepsi Date Coachowie nie są w związkach, co wcale nie umniejsza ich skuteczności (ważne jednak, żeby w swojej historii taki długi związek posiadali).

 

Kobiece Pasje: Czego można się dowiedzieć na Twoich kursach, z jakimi oczekiwaniami uczestniczek warsztatów najczęściej się spotykasz? Z jakiego typu problemami, czy pytaniami można zgłosić się na Twój kurs, czy sesję coachingową mając pewność, że pomożesz?

Dziękuję za to pytanie. Na bezpłatnych warsztatach, które prowadzę regularnie Panie uczą się podstaw w temacie: Jak znaleźć Wymarzonego Mężczyznę i zwrócić Jego uwagę. Z osobami zainteresowanymi kontynuujemy później temat w trakcie 3-miesięcznego programu coachingu indywidualnego. Panie przechodzą warsztatykompleksowy kurs pt. „ Znajdź, przyciągnij i bądź szczęśliwa z Wymarzonym Mężczyzną ©” , gdzie uczą się wszystkiego od podstaw.

Coachuję kobiety, które nie mogą znaleźć Partnera, albo takie które pomimo bycia zapraszaną na pierwszą, może nawet  druga randkę,  nie rozumieją dlaczego mężczyzną nagle zrywa z nimi kontakt.

Pracuję również z kobietami, które umieją wejść w związek, ale nie potrafią go utrzymać i zazwyczaj po ok. 3 miesiącach następuje rozstanie.

Wspieram głównie singielki, ale miałam okazję pomagać również kobietom w związkach, pomagając im zrozumieć jak utrzymać przyciąganie w relacji.

W tym miejscu pragnę zaprosić wszystkie zainteresowane Panie na kolejne bezpłatne warsztaty „Singielka w wielkim mieście”, które odbędą się już 24 listopada w poniedziałek.

Tutaj możesz się zarejestrować.

Więcej informacji o Date Coachingu i rekomendacje Klientek dostępne na Stronie internetowej DATING COACH.pl

 

Kobiece Pasje: Dziękuję za rozmowę

Dziękuję również!

 

 

 

2,719 total views, 1 views today

2 thoughts on “Dating Coach pomaga znaleźć przyciągnąć i utrzymać romantyczne i satysfakcjonujące relacje

  1. Date Coaching – myślałem ze dar randkowania przychodzi z czasem a ostatecznie i tak uczymy się na własnych błędach

    cóż żyjemy w takich czasach, że Date Coachnig pewnie też ma co robić

  2. Korzystałam niedawno ze „Znajdź, przeciągnij…” i z przykrością muszę przyznać, że jestem rozczarowana. W sumie sporo wiedzy. Program jednak mało uporządkowany i bez jakiegoś nacisku na praktykę. Brak postępów, o których mowa w materiałach zachęcających do skorzystania z programu. Sporo refleksji nad różnymi aspektami mojej osoby. Osobiście dla mnie nic to nie wniosło i szczerze to jeszcze bardziej zamknęłam się na nowe znajomości. Najgorzej wydane przeze mnie pieniądze. A program tani nie jest. Niestety, nie polecam.

Dodaj komentarz

Why ask?