Lookbook Musée PREFALL 2017 marki MOHITO

moda jesień 2017/2018

Najdłuższy dzień w roku, paryskie Muzeum Mody, za obiektywem utalentowana Sonia Szóstak – w takich okolicznościach powstał najnowszy lookbook marki MOHITO. Kobiece sylwetki sfotografowane na tle neo-renesansowej architektury Palais Galliera prezentują wiodące trendy kolekcji na nadchodzącą jesień. W tym sezonie projektanci postawili na eklektyczne połączenia i niewymuszoną elegancję. Twarzą lookbooka Musée 2017 została Brygida ‘Bree’ Naumowicz.

Kolory tej jesieni to granat, khaki, szarość, subtelny róż i wyjątkowo w sezonie jesienno-zimowym lawenda. Pojawią się także motywy kwiatowe na ciemnych tkaninach, które doskonale ożywią cięższą garderobę. Dominującym motywem będzie męska kratka, dodająca kobiecym stylizacjom lekkiej nonszalancji.

moda jesień 2017/2018

 

Styl Paryżanek uwielbiają kobiety na całym świecie. Ich swoboda w łączeniu stylów, lekkość i niebywały szyk zainspirowały główną stylistkę MOHITO do stworzenia głównych sylwetek lookbooka. Warstwowość, nieoczywiste połączenia, wyraźne podkreślenie talii to ich cechy charakterystyczne.

Mocno eksponowanym detalem są perły, które ozdobiły wszystkie elementy garderoby. Ten stosunkowo nowy trend pojawił się na wybiegach od Paryża po Nowy Jork, dlatego nie mogło zabraknąć go w kolekcji.

Na uwagę zasługują efektowne akcesoria – etole ze sztucznego futra, berety, duże kolczyki i małe torebki z lśniącymi akcentami.

moda jesień 2017/2018

 

Fotografie Sonii Szóstak dopełnia film Ludwika Pruszkowskiego ukazujący spacermodelki po zaułkach niezwykłego Pałacu Galliera. Część ubrań i dodatków z lookbooka Musée jest dostępna w salonach MOHITO w całej Polsce oraz na www.MOHITO.com. Pozostałe modele będą sukcesywnie pojawiać się w sprzedaży podczas trwania całego sezonu.

Najważniejsze tkaniny: dżins, szyfon, koronka, eko skóra

Główne motywy: falbany, wiązania w talii, warstwowość, plisy, męska kratka, perły

 

SESJA ZDJĘCIOWA:
Fotografia: Sonia Szóstak /AFPHOTO
Asystent fotografa: Grzegorz Broniatowski
Modelka:Brygida ‘Bree’Naumowicz/Model Plus
Stylizacja: Arleta Żak/MOHITO
Makijaż: Marianna Yurkiewicz
Włosy:Quentin Guyen /L2d Medias

1,561 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?