Bezpłatne warsztaty „Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Poznaniu

warsztaty da przedsięborców darmowe

Według statystyk i badań GUS*, w Polsce jest zarejestrowanych ponad 3 mln działalności gospodarczych. W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w przeciągu jednego tygodnia rejestruje się około 2500 nowych firm. To dowód, na to, że Polska rozwija się jako społeczeństwo przedsiębiorcze. Niemniej jednak większość przedsiębiorców ma obawy przed regulacjami prawnymi i biurokracją, które często są hamulcem na drodze do rozwoju. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości poprzez organizację bezpłatnych warsztatów edukuje i wspiera przedsiębiorców w tym zakresie. Bezpłatne warsztaty w Poznaniu odbędą się 21 września  o godz. 17.15 w  Nobel Tower przy ulicy Dąbrowskiego 77 A.

Coraz częściej słyszymy, że ktoś ze znajomych porzucił etat aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zamiast pracować w systemie odtwórczym i realizować polecenia, młodzi ludzie wybierają pracę zadaniową. Nie przeraża ich większa odpowiedzialność za własne działania ani to, że na początku ze wszystkim będą musieli poradzić sobie sami. Do najpopularniejszych zawodów występujących w formie samozatrudnienia należą m.in: grafik, programista, tłumacz, copywriter, doradca biznesowy, specjalista ds. PR i handlowiec. Takie osoby potrzebują rzetelnej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. księgowości, marketingu i sprzedaży, aby potrafili samodzielnie poradzić sobie w prowadzeniu firmy. Szukają również inspiracji do dalszego działania oraz nowych kontaktów biznesowych. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości! wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców organizuje bezpłatne warsztaty pod hasłem „Inspiracje ku Przedsiębiorczości”. Spotkania odbyły się już w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

Podczas warsztatów Joanna Bogielczyk  opowie o najczęściej popełnianych błędach w sprzedaży. Eksperci z Tax Care S.A., Michał Górniak i Mikołaj Cybulski, przybliżą słuchaczom temat podatków i sposobach na oszczędności w firmie. Dorota Mastalska z Areny Biznesu wyjaśni jak efektywnie nawiązywać relacje biznesowe. Po przerwie kawowej radca prawny Michał Janiszek przedstawi najnowsze informacje na temat ułatwień dla przedsiębiorców.
Na zakończenie spotkania Marek Baron, Prezes Zarządu Marketing Beauty, zaprezentuje jak efektywnie skonfigurować fan page firmy.

Spotkania Fundacji są zawsze bezpłatne i na najwyższym poziomie merytorycznym. Dlatego, jeśli poważnie myślisz o swoim biznesie już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenie. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularz na stronie internetowej Fundacji:

https://fundacja.taxcare.pl/konferencje/poznan-inspiracje-ku-przedsiebiorczosci/

„Inspiracje ku Przedsiębiorczości” w Poznaniu odbędą się 21września o godz. 17.15 w Nobel Tower przy ulicy Dąbrowskiego 77 A.

Więcej na temat Fundacji Tax Care na stronie internetowej: fundacja.taxcare.pl

oraz Facebooku: www.facebook.com/twojainicjatywa/

*www.stat.gov.pl

927 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?