Jak skutecznie zbudować perfekcyjną sylwetkę?

elektrostymulacja mięsni

Nadchodzi początek cieplejszego sezonu, fajnie było by zmieścić się w ulubioną sukienkę. Jeśli pragniesz skutecznie i na stałe pozbyć się zbędnych kilogramów, należy podejść do tego w sposób rozsądny i przemyślany.

W każdym przypadku do budowania perfekcyjnej sylwetki potrzebna jest konsekwencja a podstawą odpowiednia dobrze zbilansowana dieta. Bez zmiany nawyków żywieniowych i treningu, nie można osiągnięcie wymarzonego celu.

Są różne formy aktywności trening aerobowy, marsz, jazda na rowerze. Trenować można w klubie fitness, można też w domu, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt do ćwiczeń oraz urządzenie wspomagające takie jak Elektrostymulator Six Pack Vimix 3w1.

Elektrostymulator Six Pack Vimix 3w1

Elektrostymulacja to popularna forma elektroterapii, która wykorzystywana jest w ramach fizykoterapii, kosmetologii oraz do wymodelowania i wzmocnienia mięśni. Wykluczając przeciwwskazania, stosowanie elektrostymulacji do zbudowanie perfekcyjnej sylwetki jest bezpieczne. Nie zawsze jednak mamy czas i środki, aby przeprowadzić pełny profesjonalny zabieg – szczególnie, że efekty widoczne są dopiero po kilku lub kilkunastu wizytach w profesjonalnym salonie i tu przychodzi z pomocą Elektrostymulator Six Pack Vimix 3w1.

Różnorodność trybów pozwoli na trening wielu mięśni. Dzięki stosowaniu urządzenia można rozwijać, m.in.: mięśnie poprzeczne brzucha (SixPack), mięśnie rąk, uda oraz łydki, pośladki. Elektrostymulator emituje dwa rodzaje fal EMS, które dokładniej opisane są poniżej.

Kluczowe jest jednak to, że obydwa rodzaje fal pozytywnie wpływają na rozwój mięśni, dlatego korzystanie z elektrostymulatora podczas aktywności fizycznej może zwiększyć efektywność treningu.

Właśnie dlatego w Vimix wychodzimy naprzeciw Waszym wymaganiom i oferujemy przenośny Elektrostymulator EMS. Jest to oczywiście produkt zastępczy, jednak stosowanie go przy jednoczesnym posiadaniu dobrych nawyków żywieniowych oraz jako dodatek do treningów pomoże nadać kształt mięśniom i ujędrni skórę. Rezultaty mogą być widoczne już po 15 minutach codziennego korzystania.

Elektrostymulator EMS nie zastąpi zróżnicowanej diety i aktywności fizycznej, która pozwoli nam wzmocnić i ukształtować mięśnie – jednak znacząco wpłynie na nie przy odpowiednim stosowaniu. Ważne są nie tylko chęci, ale również działanie :). Jeśli jednak chcemy mieć zadowalająca sylwetkę jest to świetne urządzenie, które pomoże osiągnąć przyzwoite efekty.

Kiedy można korzystać z elektrostymulatora?

Z produktu można korzystać zarówno podczas aktywności fizycznej (trening, spacer, sprzątanie) jak i w stanie spoczynku (oglądanie telewizji, praca przy komputerze). Dodatkowo możliwe jest korzystanie z elektrostymulatora nosząc go pod ubraniem, co jest bardzo praktyczne.

Jak działa elektrostymulacja?

Elektrostymulacja to oddziaływanie na mięśnie prądem o niskiej częstotliwości. W taki sposób pobudzamy włókna nerwowe (skurcz mięśni). W przypadku elektrostymulacji wszystkie włókna pobudzane są jednocześnie.

Dwa rodzaje fal EMS

Pierwszy rodzaj fali EMS ma działanie aktywujące, wpływa on na wytrzymałość i jędrność mięśni.

Z kolei drugi rodzaj fal ma działanie rozluźniające, czyli przynosi ulgę w napięciu mięśni, przyspiesza tym samym regeneracje włókien po wzmożonym wysiłku fizycznym i redukuje objawy zmęczenia mięśni.

Polecamy tą innowacyjną metodę spalania kalorii.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Vimix.

Czytelnicy Kobiecych Pasji otrzymują 10% rabatu na zakup elektrostymulatora na stronie www.vimix.pl 

korzystając z kodu „KOBIECEPASJE”

 

 

547 total views, 2 views today

One thought on “Jak skutecznie zbudować perfekcyjną sylwetkę?

Dodaj komentarz

Why ask?