Planet Escape – poznaj firmę, z którą spędzisz wakacje swoich marzeń!

Planet Escape

Planujesz urlop, lecz nie masz pojęcia, gdzie mógłbyś wyjechać? Wydaje ci się, że wszystkie kierunki, które ci się marzą, są albo drogie, albo w ogóle nie dostępne? Najwyższa pora to zmienić! Wakacje marzeń są tak naprawdę w zasięgu ręki – a wszystko dzięki Planet Escape.

Wczasy z Planet Escape – to musi się udać!

wakacje z Planet Escape

Planet Escape tworzą ludzie, których największą pasją jest odkrywanie i poznawanie piękna wszystkich zakątków naszej planety – zarówno tych bliższych, jak i tych położonych dosłownie na drugim końcu świata. To właśnie z zamiłowania do podróży zrodził się pomysł, by zająć się organizacją wakacji marzeń dla ludzi, którzy pragną udać się na naprawdę niezapomniane wczasy. Misją Planet Escape jest tworzenie scenariuszy wycieczek zupełnie innych od standardowych ofert proponowanych przez biura podróży. Wszystkie kierunki, w które wyruszysz z Planet Escape, to miejsca sprawdzone wcześniej przez podróżników z zespołu. Ludzie tworzący Planet Escape osobiście je odwiedzili, poznali i pokochali – dlatego możesz mieć pewność, że zaproponowany plan wycieczki będzie obejmował najbardziej urokliwe i magiczne zakątki danego rejonu świata.

Kliknij i poznaj ofertę Planet Escape → https://Planetescape.pl

Wybierz kierunek – my zajmiemy się resztą!

wakacje z Planet Escape

Co roku powtarza się ten sam scenariusz: najpierw gorączkowo szukasz tanich lotów, później próbujesz zarezerwować miejsce w hotelu, a gdy już coś wybierzesz, na miejscu okazuje się, że jest zupełnie inny niż obiecywano w ofercie. Zamiast zrelaksować się i odpocząć – w końcu jesteś na wakacjach – w pocie czoła starasz się zorganizować jakiś plan zwiedzania i zdecydować, na jakich aktywnościach spędzisz kolejne dni. Niebawem pojawiają się następne komplikacje: nie masz z sobą mapy, zapomniałeś zabrać przewodnika po okolicy, a Internet jak na złość nie działa. Jest dopiero początek urlopu, a ty już jesteś zmęczony i zły. Brzmi znajomo? Na szczęście nie zawsze musi to tak wyglądać. Aby twoje wakacje nie zamieniły się w pasmo udręk, lecz stały się okazją do przeżycia naprawdę niesamowitych przygód, oddaj organizację wyjazdu w ręce profesjonalistów. Jeśli chciałbyś doświadczyć czegoś więcej, niż przewidywalna i pozbawiona jakiegokolwiek klimatu turystyka masowa, wczasy z Planet Escape są dla ciebie stworzone. Jak to działa? Wystarczy, że wybierzesz kierunek i czas wyjazdu – resztą nie musisz się martwić. Zespół Planet Escape zarezerwuje dla ciebie hotel i lot, przygotuje plan obejmujący najbardziej niezwykłe atrakcje oraz zapewni ci opiekę i transport na miejscu. Butikowe hotele położone w najbardziej urokliwych zakątkach świata z dala od betonowych molochów, spokój od tłumów uzbrojonych w aparaty i kamery, magiczna atmosfera miejsc, gdzie pierwsze skrzypce gra natura nietknięta ręką człowieka – tego wszystkiego będziesz mógł doświadczyć wybierając się w podróż z Planet Escape. Oferta jest bardzo szeroka i obejmuje między innymi wczasy dla rodzi z dziećmi, wyjazdy dla miłośników podróżowania poza utartymi szlakami, aktywne wakacje obfitujące w sporty wodne, podróże dla pasjonatów obcowania z dziewiczą fauną i florą (w tym safari) oraz wyprawy z odkrywaniem historii i legend starożytnych kultur. Z Planet Escape zwiedzicie Azję, obydwie Ameryki, Australię i Oceanię, Afrykę oraz Bliski Wschód.

Oferta ekskluzywna

wakacje z Planet Escape

Zbliża się czas, gdy powiecie sobie sakramentalne „Tak”? Oprócz przygotowań do ceremonii i wesela pora pomyśleć także o waszych pierwszych wspólnych wakacjach jako mąż i żona. W ofercie Planet Escape znajdziecie rajskie podróże poślubne w najbardziej urokliwe zakątki na Ziemi. Romantyczne kolacje na plaży, wspaniałe apartamenty w kameralnych hotelach pod palmami, odkrywanie niesamowitej kultury zawsze uśmiechniętych miejscowych, odpoczynek na najpiękniejszych plażach świata… Wymieniać można by naprawdę długo. Z Planet Escape pojedziecie nie tylko w podróż poślubną.

Kliknij i poznaj ofertę ekskluzywnych wyjazdów → https://planetescape.pl/exclusive/

Dla osób preferujących wczasy w najwyższym standardzie przygotowano oferty luksusowe. Plaże ze śnieżnobiałym piaskiem, krystalicznie czysta woda z tysiącami mieniących się w słońcu kolorowych rybek, tętniące życiem rafy koralowe, kołyszące się na wietrze palmy, najbardziej ekskluzywne hotele świata – to wszystko sprawi, że poczujecie się jak w najprawdziwszym raju. Do wyboru najciekawsze zakątki świata: Malediwy,  Seszele, Tanzania i Zanzibar, Sri Lanka, Wietnam, Japonia, Tajlandia, Indonezja, Mauritius, Fidżi i wiele, wiele innych.

Wyjazdy firmowe

Osobną kategorią w ofercie Planet Escape są wycieczki dla firm. Incentive, czyli tzw. turystyka motywacyjna, to jedno z najskuteczniejszych narzędzi służących zacieśnianiu więzi biznesowych. To doskonały sposób, by zwiększyć lojalność pracowników wobec firmy i klientów, co bezpośrednio przekłada się na efektywniejszą realizację celów strategicznych przedsiębiorstwa oraz wzmocnienie relacji z kontrahentami. To świetna okazja do odpoczynku i relaksu, jak również oderwania się od rutynowych obowiązków. Planet Escape oferuje niezapomniane wyjazdy integracyjne do Azji, Ameryk, Afryki oraz Australii i Oceanii.

Poznaj ofertę wyjazdów firmowych → https://planetescape.pl/incentive/

 

899 total views, 2 views today

Dodaj komentarz

Why ask?