Komunikacja Miejska Anny Chudzik-Pawlik

Zapraszamy na wystawę autorską Anny Chudzik-Pawlik, którą czytelnicy Kobiecych Pasji mieli okazje poznać, dzięki publikacji „Metamorfozy Anny”.

Przedsięwzięciem artystycznym jest tym razem „Komunikacja miejska” ekspozycja, którą będzie można podziwiać od godz. 19:00, 18 maja 2013 w ramach akcji artystycznej Noc Muzeów w dwóch praskich galeriach równocześnie: w Manufabricum oraz Galerii 81 Stopni.

ZACHĘCAMY DO UCZESTNICTWA W WERNISAŻU WYSTAWY ANNY CHUDZIK-PAWLIK, KTÓRA SWOIMI METAMORFOZAMI POTRAFI WSZYSTKICH ZASKOCZYĆ.

Redakcja Kobiecych Pasji


Szczegóły Imprezy:

Komunikacja Miejska

Komunikacja zarówno ta w wymiarze miejskim czyli możliwość przemieszczania się z punktu A do punku B, jak i komunikacja międzyludzka.

Za pomocą wizualnego odzwierciedlenia schematu linii komunikacyjnych (siatki komunikacyjnej), elementów graficznych w środkach komunikacji i budynkach autorka odnosi się do naszego codziennego przebywania i przemieszczania się w bezosobowym, transparentnym tłumie i skupieniu jednostki na własnej osobie i własnym celu. Stara się równocześnie uwrażliwić nas na otaczająca masę słów, znaków, krzyczących tytułów, zbierając je w ciągi i tworząc zdania – przekazy. Projekt jest równocześnie próbą analizy komunikacji międzyludzkiej lub jej braku w realiach współczesnego miasta.

Wystawa będzie mieścić się równolegle w dwóch lokalizacjach na warszawskiej Pradze: w Galerii 81 Stopni i Pracowni Manufabricum, które znajdują się w niewielkiej odległości od siebie. Odwiedzający otrzymają mapy, które pomogą w odbyciu krótkiego spaceru po Pradze i przebyciu zaproponowanej trasy lub wyznaczeniu własnego szlaku komunikacyjnego między obydwoma miejscami.

Anna Chudzik-Pawlik

Multitechniczny twórca. Instruktorka warsztatowa i projektantka. Pasjonatka scrapbookingu wykorzystująca w swych pracach idee recyclingu i upcyclingu. Autorka charakterystycznych kolaży, w których często wykorzystuje fotografię własnej twarzy. Ma na swoim koncie kilka wystaw zbiorowych i indywidualnych.

Jako członkini Stowarzyszenia Twórców Hokuspokus aktywnie wpiera organizację projektów, w tym także tych skierowanych do najmłodszej publiczności.

Kuratorka wystawy: Zuzanna Jędrzejewska

 

 

2,357 total views, 1 views today

One thought on “Komunikacja Miejska Anny Chudzik-Pawlik

  1. § 78. Celem świetlicy jest zapewnienie opieki wychowawczej, tworzenia warunków do nauki własnej i pomocy w nauce, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień wychowanków, łagodzenie niedostatków wychowawczych w rodzinie i eliminowanie zaburzeń zachowań oraz integracja środowiska uczniowskiego.

Dodaj komentarz

Why ask?