„Rób swoje” – Sarah Knight

Rób swoje

Najsłynniejsza na świecie antyguru powraca! Antycoach pokolenia X, antymentorka generacji Y, a może także Z mówi: „Rób swoje”. Sarah Knight, autorka kultowej „Magii olewania”, dowcipnie i bez owijania w bawełnę pisze o tym, jak stanąć w obronie tego, kim się jest, czego się chce, potrzebuje i pragnie. Pokazuje, kiedy warto być trochę samolubnym, podkreśla bezcelowość bycia idealnym i  namawia, by zamienić niedoskonałości w swoją siłę. „Rób swoje” już w księgarniach. 

 Genialna” – Cosmopolitan

Poradnik, który naprawdę działa” – Boston Globe

Przezabawne … naprawdę praktyczne” – Booklist

To da ci pewność siebie do osiągania twoich celów, zamieniania niedoskonałości w siłę i do stania się #girlboss, którą zawsze chciałaś byćWoman’s Day 

Przekaz „Rób swoje” jest jasny – jeśli nie jesteś seryjnym mordercą to wszystko jest z tobą w porządku – bez względu na to, co na temat twojego postępowania sądzą twoi rodzice, szefowie czy byli partnerzy. Problem tkwi w społeczeństwie, które próbuje wtłoczyć cię w różne konwencje, oczekiwania i arbitralne normy. Jeśli czujesz, że zbyt wiele czasu i energii poświęcasz na życie na cudzych warunkach oraz na spełnianie oczekiwań innych, ulubiona antyguru ma dla ciebie radę – dwa proste słowa: „Rób swoje”.

Sarah Knight w swoim niepowtarzalnym (i dowcipnym!) stylu przekonuje, że czas postawić własne szczęście na pierwszym miejscu i przestać pozwalać innym na mówienie ci, co masz robić, jak to zrobić albo dlaczego tego zrobić się nie da. Autorka bezkompromisowo i dowcipnie rozprawia się także z łatką bycia „trudnym” i z nadmiernym przejmowaniem się ocenami obcych ludzi. To nie jest przewodnik, który powie ci, kim masz być i czego pragnąć – to antyporadnik, dzięki któremu wykorzystasz to, co masz, by zdobyć to, czego chcesz!

Antyporadniki Sarah Knight to międzynarodowy fenomen. Książki sprzedały się w 28 krajach w ponad milionie egzemplarzy i wciąż wywołują lawinę medialnych pochwał. 

Sarah Knight – amerykańska pisarka, autorka bestsellerowych antyporadników, przez lata związana z Nowym Jorkiem. W 2000 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Harvardzie. Przez kolejne piętnaście lat pracowała jako redaktor dla największych nowojorskich domów wydawniczych. W 2015 roku rzuciła pracę, która ją unieszczęśliwiała i postanowiła napisać „Magię olewania”, która od razu uplasowała się na szczycie amerykańskich list sprzedaży. Nie mniejszy sukces wydawniczy odniosła w Polsce, gdzie książka stała się jednym z bestsellerów 2017 roku. Obecnie Sarah pracuje jako wolny strzelec. Mieszka z mężem w domu na Dominikanie. Ogarnęła się i robi swoje.

633 total views, 2 views today

One thought on “„Rób swoje” – Sarah Knight

Dodaj komentarz

Why ask?