Nowy wymiar Wenusjanek

wenusjanki

Minęły trzy lata odkąd wystartowaliśmy z projektem cyklicznych spotkań dla kobiet – Wenusjanki.

Przez cały ten czas rozwijałyśmy się, inspirowałyśmy i motywowałyśmy do działania rzesze kobiet. Tak powstała ogólnopolska społeczność Wenusjanek. Teraz chcemy pójść o krok dalej i jeszcze szerzej zaangażować się w edukowanie kobiet i pomóc im skutecznie zarządzać ich życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Naszą misją jest kształcenie kobiecych elit biznesu.

Dla kobiet, które zaczynają prowadzić własną firmę lub mają jeszcze niewielkie doświadczenie w zarządzaniu przygotowałyśmy cykl szkoleń „Akademia Wenusjanki”. Będzie to 10 spotkań z profesjonalnymi trenerami, którzy krok po kroku pokażą jak odnaleźć się w meandrach świata biznesu.

Mamy też coś nowego dla wszystkich kobiet, które cenią sobie wysoki poziom i niepowtarzalną atmosferę Wenusjanek. Już w sierpniu  ruszamy z nową inicjatywą „Wenusjanki – be smart”. Będzie to forma kameralnych warsztatów, w trakcie których nasze uczestniczki nabędą nowe umiejętności, które wpłyną pozytywnie na ich codzienne życie. Chcemy, aby nasi prelegenci nie tylko przekazywali teoretyczną wiedzę, ale również pokazywali praktyczne rozwiązania.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w Warszawie  już 18 sierpnia w I-View Meetings ul. Mazowiecka 9, Warszawa o godzinie 18.00.

Naszymi gośćmi będą:

  • Magdalena Kamińska – specjalistka od neurowizerunku, socjolog i trener wizerunku. W trakcie spotkania zdradzi uczestniczkom czym jest psychologia wizerunku i jak można wiedzę na ten temat wykorzystać w życiu codziennym. Opowie też o tym, jaki jest sekret ubioru ludzi sukcesu i co zrobić, aby wyglądać i czuć się jednocześnie elegancki i swobodnie
  • Łukasz Matusiak – doświadczony manager i trener. Opowie o tym, jak ważną rolę pełni alkohol w kulturze biznesowej. Zaprezentuje też różne rodzaje szampanów marki Mumm i whiskey Glenlivet oraz pokaże jakie są sposoby jej podawania. Na koniec Panie będą mogły spróbować samemu stworzyć wykwintne drinki na bazie tych szlachetnych trunków

 

1,479 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?