Blaski i cienie Creative Fair

Lubię uczestniczyć w świątecznych kiermaszach, ponieważ podczas takich imprez mam możliwość podziwiania rękodzielniczych cudeniek, pogadania z twórcami, porobienia zdjęć i  „upolowania”  najciekawszych prac, które przeznaczam na prezenty dla najbliższych. Dlatego też z dużym zainteresowaniem przyjęłam zaproszenie na Creative Fair, imprezę którą Kobiece Pasje objęły Patronatem Medialnym.

Podczas tego wydarzenia artyści, projektanci, rękodzielnicy i designerzy promowali siebie i swoją markę poprzez  wystawienie autorskich prac , wymianę kontaktów i doświadczeń, a co najważniejsze poprzez pokazanie swojej twórczości większej grupie odbiorców. Wizyta na Kiermaszu była więc dla mnie okazją do poznania kolejnych kobiet, dla których pasja stała się sensem życia.

Jedną z takich pasjonatek była pomysłodawczyni i organizatorka Creative Fair, Agnieszka Arnold, właścicielka portalu Rękodzielnik – Fabryki sztuki rękodzielniczej. Opowiedziała mi o blaskach i cieniach związanych z prowadzeniem tego Kiermaszu.

czytaj dalej>>>>

1,447 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?