Wyniki „Konkursu Noworocznego”

konkurs

Z przyjemnością informujemy że laureatkami „Konkursu Noworocznego” zostały JoannaS i Katarzyna

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za komentarze i życzymy wytrwania w postanowieniach i pielęgnowania swoich pasji. Prosimy o przesłanie adresów do wysyłki nagród na  mail: wspolpraca@kobiecepasje.pl

Gratulujemy.

Oto zwycięskie komentarze:

JoannaS
W 1963 roku Martin Luter King zaczął swoją słynną przemowę od słów: I have a dream…”
W 1979 roku zespół ABBA wylansował jeden ze swoich przebojów, który zaczyna się słowami: „I have a dream…”
W pierwszych minutach 2019 roku, tuż po wypiciu lampki chłodnego szampana, powiedziałam: „Mam marzenie… Chcę otworzyć małą i przytulną kawiarenkę, w której będę serwować własnoręcznie pieczone ciasta, gofry z bitą śmietaną i naleśniki z owocami. Będzie u mnie można napić się przepysznej i wyjątkowej kawy z dodatkami, chłodnego wina, a w tle będzie płynąć – między innymi – ”One Cup of Coffee” Damiana Marleya, “One More Cup of Coffee” Boba Dylana, oraz to, co chciałaby usłyszeć niejedna kobieta od swojego ukochanego: „You’re the Cream in my Coffee” Nat King Cole’a. Chcę, aby było to miejsce nastrojowe, niepowtarzalne, pachnące dobrą kawą i pysznym domowym ciastem.
Drogie Kobiece Pasje to jest tak naprawdę mój jedyny, ale wymarzony cel, który jest związany z moją pasją – pieczeniem ciast i wymyślaniem nowych smaków kaw. Uwielbiam wymyślać nowe ciasta i desery i robić mix kawy z różnymi dodatkami – nieraz naprawdę szalonymi! Jeśli uda mi się zrealizować, co zamierzam, to będę mega szczęśliwa i… dumna z siebie!

 

Katarzyna
Moją pasją już od kilku lat jest sport i szeroko pojęty zdrowy styl życia. Fascynuje nie ogrom wiedzy i nieskończoność możliwość wprowadzania zdrowych nawyków które pozytywnie wpływają na jakość mojego życia. W tym roku mam zamiar zadbać o formę życia, która w tej chwili pozostawia wiele do życzenia. I nie zacznę od 1 stycznia a wyjątkowo w tym roku od 1 lutego, gdyż wtedy kończy się okres mojego połogu.
Mam zamiar przemienić pojawienie się maluszka w nieskończoną motywację do tego by stawać się z każdym dniem lepszą i nigdy nie przestawać dążyć do spełnienia marzeń. Choć w tym roku moje marzenie się nie spełni, to rok 2019 będzie ciężką harówką w kierunku przemienienia go w rzeczywistość.. Za to początkiem roku 2020 odbiorę nagrodę za trud poniesiony w 2019 roku i stanę na wymarzonej scenie bikini fitness. I z przyjemnością udowodnię innym mamom że jeśli się naprawdę chcę to się da – wystarczy ustalić priorytety i zamiast wymówek poszukać w życiu rozwiązać. I nigdy nie wolno w drodze do celu zapomnieć o tym, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!

631 total views, 1 views today

One thought on “Wyniki „Konkursu Noworocznego”

Dodaj komentarz

Why ask?