WRZESIEŃ… IDZIE JESIEŃ

Niestety czas do szkoły, pracy – jednym słowem – nadchodzi czas obowiązków :) Na dodatek coraz bliżej do jesieni, a wraz z nią do zmiany aury za oknem i naszej garderoby. Świerszcze już się chowają za kominem – co zatem w modowej trawie piszczy?

HouseAW14-15-lookbook(7)

Moda na jesień 2014 proponuje: miękkie wełny, puchate swetry, flanelowe kraciaste koszule, puszyste płaszcze i szale. Ja skupię się na kracie, w której odmładzającą moc wierzę. Kraciaste ubrania występują w większości kolekcji opatrzonych mianem: „nurt college’owym”. A po naszemu – warto sięgnąć do dawnych szkolnych inspiracji, co znakomicie oddają te zdjęcia.

moda-jesienna-2014

Zatem wystarczy pokochać kratę. Kraciasta koszula z dżinsami, kraciasta sukienka z białą bluzką, wełniana spódnica w kratę, kraciasta kamizelka z golfem, kraciasta podszewka w płaszczu, torebka w kratę, a do tego wełniane podkolanka lub getry, trampki lub trapery, skórzana kurtka. I co, czyż krata nie odmładza? Kto powiedział, że z młodzieńczego buntu trzeba wyrosnąć?

SiNSAY_KampaniaAW14_15_1(25)

Zachęcam wszystkie kobiety do modowych eksperymentów i stale nowej interpretacji swojej kobiecości. Niech szaruga jesienne pozostanie definicją tylko warunków atmosferycznych – nie mających nic wspólnego z zawartością szaf i stanem ducha!

 

Agnieszka Jelonkiewicz

Akademia Stylu

3,364 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?