Wiosna z Manufakturą Mody

Trzecia edycja Mobilnego Showroomu Manufaktury Mody odbyła się jak zwykle w klimatycznym miejscu, tym razem w herbaciarni Herba Thea w pierwszym dniu wiosny. Nowa kolekcja Agnieszki Dachterskiej została zaprezentowana przy dźwiękach muzyki a o menu zadbała herbaciarnia, która serwowała wyśmienite herbaty, wina  i ciasta.

Manufaktura Mody zdążyła nas już przyzwyczaić do doskonałej jakości swoich wyrobów i tym razem również potwierdziła profesjonalizm i konsekwentnie realizowaną strategię stawiającą na wysoką jakość przy doborze tkanin i wykańczaniu ubrań.

Kolekcja wiosenno-letnia to inspiracja latami 50. Dominowały dopasowane sukienki z lnu, wełny i wiskozy a więc jak zwykle naturalne włókna. Dobrze skrojone, podkreślały kobiece kształty natomiast perfekcyjne cięcia wyszczuplały sylwetkę. Dużym atutem kolekcji jest stonowana kolorystyka, poszczególne elementy garderoby idealnie pasują do siebie, a ich oszczędna forma stanowi doskonałą bazę pod przeróżne dodatki. Prezentowane stroje można nosić niemalże o każdej porze dnia, o czym przekonała nas stylistka Hanna Słupska, która profesjonalnie zajęła się stylizacją modelek i pokazała nowe możliwości komponowania ubrań Manufaktury Mody.

Nam szczególnie przypadła do gustu bakłażanowa, wełniana sukienka z rękawami ¾ i szerokim dołem ułożonym w kontrafałdy.

Po pokazie jak zwykle można było przymierzyć i zakupić wszystkie modele z nowej i poprzednich kolekcji, a jeżeli rozmiar nie pasował złożyć zamówienie na odpowiedni dla siebie. Agnieszka Dachterska chętnie służyła radą, a uśmiech nie opuszczał jej twarzy szczególnie, kiedy rozmawiała na tematy związane z modą, zresztą nie mogło być inaczej, bo to przecież jej pasja :).

Był to niezwykle udany i relaksujący wieczór.

Pełną kolekcję można zobaczyć na autorskiej stronie projektantki TU>>>

 

Dla Kobiecych Pasji relacjonowała Wika Kowalczyk

 

1,999 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?