Wiosenne Przebudzenie

Zapraszamy na „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

w klimacie Dalekiego Wschodu, duchowości, zdrowia i sztuki.

Jest to drugie z kolei Spotkanie w ramach naszego cyklu „Ścieżkami Kobiecych Pasji”, które odbędzie się już w najbliższą sobotę 20 kwietnia br. w godz. 18:00-22:30 w zjawiskowym miejscu w warszawskim Centrum Sztuki – Fort Sokolnickiego na ul. Czarnieckiego 51.

Do zorganizowania Wieczoru zainspirowało nas wiosenne budzenie się do życia – odnowienie – fizyczne i duchowe. Dlatego wśród atrakcji Spotkania chcemy Wam zaproponować „oczyszczenie” z wszelkich zimowych stresów zarówno w kąpieli relaksujących dźwięków tybetańskich gongów, jak również poprzez niezwykłe starochińskie ćwiczenia Daoyin, z których mocy zdrowotnych od dawien korzystają ludzie Dalekiego Wschodu, zachowując niebywałą sprawność fizyczną i umysłową do późnego wieku.

Chcemy zatrzymać Was na chwilę uspokojenia w codziennym biegu życia, pokazując sztukę parzenia chińskiej herbaty gongfu cha. Dowiecie się jak wydobyć z herbaty najlepszy dla siebie smak, jak ją kosztować zamiast po prostu pić, a jej degustacja stanie się dla każdego z nas chwilą prawdziwej medytacji – chwilą autentycznego kontaktu z samym sobą. Powędrujemy z Wami również herbacianymi szlakami starożytnego Kraju Środka, pełnymi niezwykłych legend i historii .

Pragniemy zachwycić Was przepięknymi, ręcznie malowanymi, mozaikami ceramicznymi, powstałymi z pasji tworzenia, zamiłowania do piękna i sztuki chińskiej, a zwłaszcza „malarstwa niedopowiedzeń”. Odkryjemy tajemnicę i istotę pieczęci chińskich i ich wpływu na sztukę pędzlem malowaną.

I jak zawsze, przygotowałyśmy dla Was niespodzianki do rozlosowania na zakończenie Spotkania.

 

Zapraszamy na „Wiosenne Przebudzenie”,

czyli na Wieczór pełen radości i relaksu,

który stanie się inspiracją dla Waszych nowych pasji i zainteresowań.

Wstęp 30zł

Organizator Imprezy Redakcja Kobiecych Pasji

www.kobiecepasje.pl

HARMONOGRAM >>>>>

10,420 total views, 1 views today

One thought on “Wiosenne Przebudzenie

  1. Pragniemy zachwycić Was przepięknymi, ręcznie malowanymi, mozaikami ceramicznymi, powstałymi z pasji tworzenia, zamiłowania do piękna i sztuki chińskiej, a zwłaszcza „malarstwa niedopowiedzeń”. Odkryjemy tajemnicę i istotę pieczęci chińskich i ich wpływu na sztukę pędzlem malowaną.

Dodaj komentarz

Why ask?