Wernisaż i wystawa asamblaży Agnieszki Anny Niedźwieckiej

W imieniu pracowni Manufabricum zapraszamy na wernisaż i wystawę asamblaży Agnieszki Anny Niedźwieckiej, która zaprezentuje nowe kompozycje z papieru, tkanin metalu i drewna, do stworzenia których  wykorzystała różne techniki plastyczne m.in.: decoupage, batiki, szkło oraz mieszane media.

Swoje przestrzenne kolaże artystka tworzy z zaskakujących elementów: starych sztućców, fragmentów lalek Barbie,  zardzewiałych metalowych części znalezionych na chodniku…  Poprzez taką formę sztuki „opowiada” o swoim postrzeganiu świata i inspiruje innych twórców do wykorzystywania w sztuce przedmiotów codziennego użytku.

11 stycznia 2013 o godz. 19 zaplanowany jest wernisaż podczas którego, autorka prac, przy lampce dobrego wina opowie zwiedzającym o swoich artystycznych inspiracjach. Asamblaże będzie można oglądać w Manufabricum w Warszawie na ul. Konopackiej 17/19 od 11 stycznia do 7 lutego 2013 roku.

Serdecznie zapraszamy, też tam będziemy, zrobimy zdjęcia, porozmawiamy z artystką, a potem przedstawimy naszym czytelnikom wrażenia z ekspozycji i zdradzimy tajemnice twórczych zmagań Agnieszki Anny Niedźwiedzkiej.

 

1,505 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?