Wenusjanki – Ekskluzywne konferencje dla kobiet

wenusjankiNowy rok, nowe możliwości, nowa energia. Pod takimi hasłami odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja Wenusjanek w Warszawie.

19 stycznia zapraszamy do Hotelu Sofitel Victoria, aby wspólnie z uczestniczkami wydarzenia rozmawiać o możliwościach jakie daje wykorzystanie Internetu w codziennej pracy. Jako pierwsza wystapi Monika Adamska – na codzień pracuje w dziale Human Resources w firmie Microsoft jednak jej największą pasją są zwierzęta. Od kilku lat po pracy zajmuje się opieką nad naszymi pupilami co w języku angielskim doczekało się określenia petsitting. Jak wygląda taka praca, kto korzysta z jej usług oraz  jak w tym wszystkim można wykorzystać aplikacje mobilne – to przykłady pytań które z pewnością padną w trakcie konferencji.

Jako drugi wystąpi Piotr Waglowskiznany w kraju prawnik i publicysta z zagadnień związanych z wenusjankiprawem i Internetem. W trakcie rozmowy Piotr opowie o możliwościach jakie daje nam wykorzystanie sieci w codziennym monitorowniu ważnych dla nas, z punktu widzenia istniejącego prawa, elementach. Podzieli się też swoją pasją związaną z heraldyką i badaniem historii drzew genealogicznych. Podpowie jak stworzyć własne.

Na koniec uczestniczki konferencji będą mogły wysłuchać rozmowy z jednym z bardziej rozpoznawalnych blogerów w kraju, a z pewnością najbardziej znanego z branży finansow. Michał Szafrański podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie profesjonalizacji w ramach blogowania. Opowie o cieniach i blaskach jakie się z tym wiążą. Szczególną uwagę skupi jednak na kobiecych finansach, zarządzaniu budżetem domowym oraz na aktualnym czasie przecen i tym, jak w tym wszystkim faktycznie oszczędzać pieniądze.

Chętne panie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Koszt udziału wynosi 50 zł,  a więcej informacji znajdziecie na stronie www.wenusjanki.com.pl lub na profilu inicjatywy na Facebooku: https://www.facebook.com/Wenusjanki.

Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation zajmująca się komunikacją adresowaną do kobiet. Partnerami wydarzenia są: Bourjois Polska, Manufaktura Owocu, Princessa, Nestle Waters,  GWfoksal, DS Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

1,487 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?