Wakacje w mieście

Środek lata, znajomi ślą nam kartki z mniej lub bardziej egzotycznych miejsc, a nam do urlopu pozostało jeszcze kilka tygodni … Jak nie zmarnować letnich miesięcy, kiedy mamy więcej energii i chęci do działania. My proponujemy aktywne wakacje w Akademii Kobiet Sukcesu, czyli Babskie Lato. A co to takiego? To cykl warsztatów odbywających się w starannie wybranych i niezwykle inspirujących miejscach Warszawy.

bizu2

Niedawno Kobiece Pasje miały okazję uczestniczyć w jednym z takich warsztatów zatytułowanym „Biżuteria kreatywna – recykling  pomysł, a praktyka”, prowadzonym w, opisanym już na naszym portalu, Laboratorium Rękodzieł Las Rąk.

bizu5

Recykling to od lat znany już temat, ale co ma wspólnego z biżuterią?… Ano ma, o czym przekonały nas warsztaty w Lesie Rąk. Materiały wykorzystywane do tworzenia biżuterii mogą być zaskakujące: stare guziki, części zegarków, niepotrzebne skrawki materiałów i wiele innych. To wszystko skomponowane w spójną całość nadaje niepotrzebnym przedmiotom drugie życie i zdobi niejedną kobietę. Jak tworzyć taką biżuterię nauczyły nas dziewczyny z Lasu Rąk, propagatorki i miłośniczki biżuterii recyklingowej? A to, co stworzyłyśmy pod ich okiem, powstało z resztek wykładziny i trudno uwierzyć jeszcze, z jakich niepotrzebnych rzeczy,  po prostu trzeba to zobaczyć :).

W imieniu Kobiecych Pasji relacjonowała Wiki Kowalczyk

2,060 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?