W jaki sposób nakładać cień do brwi?

makijaż brwi

Idealny makijaż sprawia, że każda kobieta nie tylko lepiej wygląda, ale też i od razu lepiej się czuje. Kosmetyczki podkreślają, że ważne jest nie tylko to, jak makijaż prezentuje się w całości, ale i jak prezentują się poszczególne detale. Wśród nich wyróżnia się wygląd brwi. Do niedawna ich stylizacja była zaniedbywana, jednak sporo zmieniło się na tym polu, o czym warto wiedzieć.

„Otwarte oko” i zachowanie optymalnej symetrii twarzy

Kiedy kobieta zainwestuje w cienie do brwi to może być pewna, że dzięki nim podkreśli urodę swoich oczu. Uzyska efekt tak zwanego „otwartego oka”, a także zachowa idealną symetrię całej twarzy.  Najlepiej będzie zainwestować w zestaw kosmetyków przeznaczonych do oczu, aczkolwiek same cienie można również kupować osobno. Nie można zapomnieć też o zakupie kredki do brwi ze szczoteczką oraz o specjalnie wyprofilowanym markerze.
Wyszczotkować można będzie wtedy dokładnie brwi, zachowując ich symetryczną linię przez cały dzień. Cienie do brwi oferuje Oriflame, podkreślając, że można uzyskać dzięki nim efekt perfekcyjnie wytuszowanych rzęs. Pomalowane powieki podkreślają atuty kobiety.

Ogólne zasady stosowania cieni do brwi

Stosując cień do brwi należy kierować się zasadą, że nie powinien on być ciemniejszy aniżeli kolor włosów kobiety. Cienie do brwi warto nakładać skośnym pędzelkiem, a przed ich nałożeniem dobrze będzie rozczesać brwi.
Konkretny cień powinien być nałożony dokładnie. Nie może wychodzić poza linię brwi. Oriflame oferuje cienie, które wydłużają brwi, co daje niesamowite efekty.  Kiedy po raz pierwszy kupujemy taki cień, to jeszcze nie do końca orientujemy się w tym, jak go nałożyć. Wówczas warto skonsultować się z ekspertką Oriflame bądź z kosmetyczką, która dokładnie przedstawi nam, jak korzystać z takiego kosmetyku. Szybko nauczymy się sposobu aplikacji, dzięki czemu będziemy zawsze prezentowały się wspaniale. Całościowy make up będzie prezentował się bez zarzutu,  a my będziemy mogły pochwalić się idealnym wizerunkiem.

 

2,539 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?