Pikniku Rodzinnym GOLFEM W RAKA

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym GOLFEM W RAKA pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Żoliborz, który odbędzie sie 7 września 2013r. w Olympic Golf Club.
Na miejscu będzie możliwość bezpłatnego uzyskania konsultacji od wielu lekarzy specjalistów i wiedzy dotyczącej profilaktyki chorób nowotworowych – zarówno pierwotnej jak i wtórnej. Poznamy również różne rodzaje sportów, które można bezpiecznie wykonywać nawet po operacjach onkologicznych, min. golf, bocce, krykiet. Będzie okazja do przeprowadzenia bezpłatnych badań mammograficznych i innych badań profilaktycznych, konsultacji żywieniowych i porad psychologicznych. Ponadto każdy – mały i duży – znajdzie dla siebie coś miłego dla oka i duszy. Dla dzieci przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, występy szczudlarzy, zamki i zjeżdżalnie, bunge i basen z kulami. Dla dorosłych Targ Śniadaniowy, występy muzyczne i spotkanie z kpt. Tadeuszem Wroną.

Istnieje możliwość wynajmu większej powierzchni wystawienniczej.

Namawiamy gorąco do skorzystania z zaproszenia, bo być może udział w Pikniku przysporzy Państwa firmom klientów, więcej zamówień i nowych kontaktów, a z pewnością wesprze akcję Golfem w Raka. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży miejsca wystawowego w całości są przeznaczone na wpieranie działań fundacji Tam i z Powrotem oraz prowadzonej przezemnie akcji Golfem w Raka.


 

 

2,341 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?