Mamy cztery podwójne, bezpłatne zaproszenia do rozdania

Zaproszenia do teatru Młyn


na najbliższą sobotę  19.01.2013 oraz na niedzielę 20.01.2013 godzina 19:00.
Scena Staromiejska SCEK, ul. Jezuicka 4, Stare Miasto, Warszawa.

Gdzie gościnnie występuję Teatr Młyn prezentujący przedstawienie  „Facet mojej żony”reżyserii  Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej.

 

Jest to monodram Sławomira Packa, który wcielił się w rolę bohatera, opowiadającego widzom o miłości zwykłego mężczyzny, próbującego odnaleźć się w świecie kobiet. 

Dla jednych jest to „spektakl (…) wyciszony i ascetyczny. (…)Bardzo spokojny i oszczędny styl gry w połączeniu z minimalistyczną scenografią i kameralną salą, wytwarzają niemal intymny nastrój spotkania(…).”( Agata Łuksza) 

Dla drugich to jakby spowiedź w konfesjonale, gdzie „widz i aktor – spowiednik i spowiadający się – znajdują się możliwie blisko siebie, ale nie przekraczają dzielącej ich granicy. Wyniku spowiedzi nie podaje się do publicznej wiadomości – pozostaje ona tajemnicą ( …)”. (Zofia Smolarska) 

A czym będzie dla Ciebie ten spektakl? Przyjdź i poznaj męskie spojrzenie na świat kobiet.
Wystarczy, że podasz swoje imię i nazwisko i opublikujesz na Blogu Kobiecych Pasji odpowiedź na pytanie: Co Ci się najbardziej podoba w Kobiecych Pasjach?
Będziemy brały pod uwagę kolejność zgłoszeń, prosimy również o potwierdzenie rezerwacji do końca tego tygodnia, czyli do piątku 18 stycznia 2003, na adres joannaswiecicka@gmail.com


1,721 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?