Literat Agnieszka Pruska

O KSIĄŻCE

Dzień dobry, znalazłem mumię!Wczesnym rankiem samotny biegacz pokonuje codzienną trasę między Sopotema Gdańskiem. W wykopie przy ulicy Hallera niespodziewanie dostrzega siedzącąpostać. Zaintrygowany zbliża się do niej, by z przerażeniem odkryć, że ma przedsobą mumię. Jak się okaże, znalezienie zwłok to dopiero początek seriimakabrycznych zdarzeń.W szranki z psychopatycznym seryjnym zabójcą staje komisarz Barnaba Uszkier.W pogoni za mordercą będzie musiał też poznać się z członkami pewnego KlubuMiłośników Kryminałów…

 

 

 

 

 

O AUTORCE

Agnieszka Pruska – członkini Oliwskiego Klubu Kryminału.Posiada stopień mistrzowski w aikido. Nie może żyć bez czytania,teraz również bez pisania, co oznacza, że komisarza Uszkieranieraz jeszcze zobaczymy w akcji.

 

 

 

 

 

 

 

O WYDAWNICTWIE

Oficynka zaprasza wszystkich miłośników dobrej literaturyrozrywkowej. Znajdziecie Państwo u nas książki interesujące,wciągające, służące wybornej zabawie intelektualnej, poszerzającewiedzę i zaspokajające ciekawość świata, książki, których lekturastanie się dla Państwa przyjemnością i które sprawią, że zawszebędziecie chcieli do nas wracać, by w dobrej atmosferze delektować sięwarsztatem znakomitych pisarzy, poznawać siłę ich wyobraźni i pasję twórczą.

1,761 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?