Kobiecość niejedno ma imię – Be Pretty Fair w Krakowie

Be Pretty FairKobieta, kobiecość, kobiece – 15 listopada te wyrazy będą wymieniane w różnych aspektach i kolejności.

Tego dnia w ICE Kraków odbędzie się nowa, unikatowa impreza skierowana do kobiet aktywnych, w różnym wieku – Be Pretty Fair. To inicjatywa dla pań zainteresowanych trendami i nowinkami oferowanym im przez wystawców z różnych branż. Be Pretty Fair to mnóstwo nowości i ciekawostek ze świata kobiet zgromadzonych pod jednym dachem.

– Inicjatywa jest adresowana przede wszystkim do Pań – wyjaśnia Anita Kijanka, jedna z organizatorek. W trakcie całego dnia zwiedzające będą mogły wziąć udział w przygotowanych prezentacjach, poznać różne marki adresujące swoją ofertę do kobiet – dodaje.

Kolejna z niespodzianek są ambasadorki targów, panie, które swoją postawą mogą motywawać, inspirować i dać wsparcie w realizowanych przez nas inicjatywach.

– Cieszymy się, że w gronie ambasadorek są kobiety reprezentujące różne środowiska: mamy m.in. wokalistka – Hanka Wójcik oraz redaktor magazynu Miasto Kobiet Aneta Ponda- mówi  Anita Kijanka.

Na uwagę zasługuje także panel z udziałem pisarek. W trakcie godzinnej debaty  panie: Magdalena Zimniak, Manula Kalicka, Izabella Frączyk, Ewa Bauer, Lucyna Olejniczak i Agnieszka Walczak- Chojecka szukać będą odpowiedzi na pytanie czy literatura ma płeć. Rozmawiać też będziemy o rozwoju i promocji kobiet w Be Pretty Fairśrodowisku pisarskim.

Wśród wystawców zobaczymy m.in. takie marki jak: Adore, Pure Jatomi Fitness, McArthur, Mydlarnia u Franciszka czy też EcoBeauty.

Dodatkowo wszystkie mamy będą mogły zabrać ze sobą swoje maleństwa. W specjalnie wyznaczonej strefie pracownicy firmy likeKonik zajmą się dziećmi, aby one mogły cieszyć się przygotowanymi atrakcjami.

Be Pretty Fair rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na targi jest płatny – bilety kosztują 5 zł. Udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

Program wydarzenia:

12:30-13:00 -Piękna bielizna to nie wszystko, ważne by była we właściwym rozmiarze – Adore.pl

13:00-14:00 – Debata –  Czy literatura ma płeć?

14:15 – 14:45 – Zrealizuj swój projekt! Crowdfunding – nowoczesna metoda finansowania przedsięwzięć – Agnieszka Płoska, Genesis sp. z o.o.

14:45 – 15:15 -Pielęgnacja biustu – Joanna Jędrys, dbajopiersi.pl

15:30 – 16:00 – Media moje życie – Aneta Ponda, Miasto Kobiet

16:00 – 16:30 – Muzyka – pasja i praca – Hanka Wójciak

Patronat medialny nad wydarzeniem objeły: Miasto kobiet , Imperium Kobiet , Law Quality Business , Kobiece pasje , Moda i ja Na obcasach , Business Women&Life, Biznes Klasa  i Golden Line .

1,852 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?