Jaki kosmetyk wybrać na prezent?

kosmetyki kolagenowe

Jak pandemia wpłynie na świąteczne zwyczaje Polaków? W tym roku jak pokazuje badanie przeprowadzone przez firmę  Deloitte na zakupy świąteczne zamierzamy przeznaczyć średnio 1 318 zł, czyli o 29 proc. mniej niż wydaliśmy rok temu. Jednak na prezentach nie zamierzamy nadmiernie oszczędzać.

Jakie prezenty najczęściej znajdziemy pod choinką?

Według badania w tym roku to przede wszystkim kosmetyki i perfumy, jest to kategoria najbardziej pożądana przez kobiety.  Natomiast mężczyźni wolą dostać  pieniądze lub gadżety elektroniczne.

Jaki kosmetyk wybrać na prezent?

Idealnym kosmetykiem będzie ten zawierający naturalne składniki, w których nie znajdziemy zbędnych dodatków, takich jak: parabeny, SLS, sztuczne barwniki, ponieważ wpływają one negatywnie na organizm człowieka.

Wyjątkowo korzystny dla naszej skóry jest kolagen naturalny. Na szczególną uwagę zasługuje kolagen rybi. Ma strukturę trójhelisy, dzięki czemu jest podobny do kolagenu ustrojowego człowieka. Aktywny biologicznie i wysoce przyswajalny. Regularnie stosowany kosmetyk pobudza organizm do produkcji kolagenu ustrojowego. Minimalizuje zmarszczki, napina skórę, tworzy film ochronny, skóra jest optymalnie nawilżona i odmłodzona.

Kolagen wołowy, wieprzowy, czy syntetyczny, nie jest tak skuteczny jak kolagenem rybi.

Kosmetyki kolagenowej linii Souvre zawierają kolagen rybi, który pozyskiwany jest opatentowana metodą opracowaną przez trójmiejskich biotechnologów.

Szczególnie rekomendowane są kuracje kolagenowe:  Nocna Regeneracja Twarzy, Odmłodzenie Okolic Oczu, oraz Regeneracja Szyi i Dekoltu.

Taka kuracja zastąpi wizytę u kosmetyczki i będzie wyjątkowym prezentem.

Wszystkie te kosmetyki znajdziecie z 10% rabatem w sklepie online.

 

dropszhoping_souvreSklep on-line

Sklep on-line z produktami najwyższej jakości
perfumy, środki czystości, pielęgnacja skóry,
suplementy, kolagen
10 % RABATU Na WSZYSTKIE PRODUKTY
ZOBACZ >>

951 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?