”Sekundy do szczęścia” Aneta Zamojska

sekundy do szczescia

Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś w ważnym momencie podjęła inną decyzję? Gdyby losy inaczej się potoczyły? A gdybyś mogła spojrzeć na swoje alternatywne historie życia? Mam nadzieję, że byłabyś wdzięczna losowi za miejsce, w którym jesteś.

Inaczej na to zapatruje się bohaterka książki Anety Zamojskiej „Sekundy do szczęścia”. 40-letnia Katarzyna wybierała przed laty pomiędzy trzema mężczyznami. Poznajemy ją w tym samym momencie życia, ale w jego alternatywnych wersjach: jaką żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem bohaterka jest tą samą Katarzyną, ale tak naprawdę zupełnie inną osobą. To niewiarygodne, jak mężczyzna może mieć wpływ na styl życia kobiety.

Czterdziestolatka w każdej wersji uznaje, że wybrała źle i, już jako dojrzała kobieta, odszukuje swoje byłe miłości. Kto był jej przeznaczeniem? Czy możemy uciec przed własną „zapisaną kartą”? A może los wie, co jest dla nas dobre i tak kieruje naszymi drogami, żebyśmy docenili siebie?

Losy Katarzyny, w jej alternatywnych „życiach” zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Ważne znaczenie odgrywają przyjaciółki ze studiów, z którymi po piętnastu latach ma spotkać się bohaterka. Jaki wpływ na jej szczęście ma wybór, którego dokonała przed laty? Czy sama siebie zaskoczy? Czy złamie swoje zasady i przekroczy granice?

Wejdź w świat Katarzyny, w jego alternatywne wersje i daj się zaskoczyć tym, co niesie los.

O autorce:

Aneta ZamojskaAneta Zamojska – trener rozwoju osobistego, coach, Mistrz Praktyk NLP, nauczyciel akademicki,  dziennikarka.  Jej  pasją jest wspieranie innych w rozwoju.

Z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: „Psychologia zarządzania w  gospodarce” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz „Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce. Audyt funduszy unijnych”. Obecnie kierowniczka Szkoły Artystycznej, autorka i prowadząca audycję „Mazurski Instytut Rozwoju” w radiu Bayer FM.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki cudownych dzieci, miłośniczka wycieczek rowerowych po mazurskich bezdrożach.

Jej motto życiowe: „Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie.” Paulo Coelho

Strona autorki anetazamojska.pl.

Facebook/ Aneta Zamojska Trener Coach

 

 

 

3,786 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?