ZNOWU ROZDAJEMY PREZENTY

Dzięki bohaterce jednego z ostatnich naszych wywiadów Alinie Tyro-Niezgoda właścicielce Wytwórni Antidotum, która ofiarowała na nasz konkurs atrakcyjne prezenty, możemy Was zaprosić do kolejnej zabawy. Tym razem okazją jest zbliżająca się WIOSNA. Świętujcie i cieszcie się razem z nami nadchodzącą wiosenną szczęśliwą energią, książkami i e-skryptami ufundowanymi przez Wytwórnię Antidotum, które pozwolą Wam samodzielnie stworzyć własną niepowtarzalną biżuterię. Zapraszamy Wszystkich do zabawy . Wystarczy dopisać się w komentarzach potwierdzając chęć uczestnictwa oraz umieścić na swojej stronie nasz baner z informacją o zabawie i linkiem do Kobiecych Pasji. Jeśli nie masz strony czy blogu, wystarczy, że pozostawisz komentarz.

Do rozdania mamy 2 egzemplarze książka „Niezbędnik Złotnika” z autografiami autorów : Romana Kowalkowskiego, Piotra Małysza, Marcina Gronkowskiego i Aliny Tyro-Niezgody; oraz 10 egzemplarzy e-skryptów (po 2 z każdej tematyki) odkrywających tajniki tworzenia biżuterii w różnych technikach: soutache, filc, polimer clay, metal clay i biżuteria popularna.

Zwycięzców wyłonimy  21 marca 2012 – PIERWSZEGO DNIA WIOSNY! – Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy POWODZENIA!

 

 

skrypt Niezbędnik Złotnika
skrypty soutache, filc, polimer clay, metal clay, i biżuteria popularna

 

 

 

31,248 total views, 1 views today

53 thoughts on “ZNOWU ROZDAJEMY PREZENTY

 1. Oj, ja też bym chciała wygrać 😀 . Najlepiej Metal Clay, bo na to się wybieram teraz. Miałam przyjemność uczyć się pod okiem Aliny – niesamowity talent a przy tym bardzo fajna, normalna kobieta. Żadna woda sodowa.

 2. Te nagrody kuszą mnie,
  Wygrać chcę:)
  „Niezbędnik Złotnika”-
  Na tą książkę mam chrapkę rozbójnika…!

 3. Ja takie skrypty chcę, i to bardzo… Bo pomysłów u mnie setki, ale umiejętności – brak.
  Sutasz to chyba chciałabym tak szczególnie 😉

Dodaj komentarz

Why ask?