Zaufaj swojemu sercu – Ilona Gołębiewska

Zaufaj swojemu sercu

Życiowe ścieżki niejednokrotnie prowadzą nas tam, dokąd najmniej spodziewamy się dotrzeć. Przekonała się o tym Marta Kamińska, bohaterka książki „Zaufaj swojemu sercu”. Jest to niezwykle prawdziwa, przejmująca i pełna emocji historia o tym, że zawsze jest dobry moment na rozprawienie się z przeszłością i rozpoczęcie nowego życia. To, co było, można nazwać doświadczeniem, lekcją, sprawdzianem. O szczęście warto starać się każdego dnia i to od nas zależy, kiedy tak naprawdę po nie sięgniemy. Najnowsza powieść Ilony Gołębiewskiej, okrzykniętej przez czytelników „prawdziwą mistrzynią emocji”, w księgarniach już od 1 marca! 

Marta na co dzień mieszka w Warszawie u sióstr zakonnych. Trafiła do nich przed czterema laty wskutek tragicznych wydarzeń. Pracuje z dziećmi, wiedzie spokojne życie, czuje się tu bezpiecznie.

Nieoczekiwanie dostaje zaskakującą propozycję pracy i wyjeżdża na Mazury do urokliwego miasteczka Budlewice. Ta zmiana okazuje się pasmem wyzwań. Ciągłe starcia z pracodawczynią Otylią Bardo, poznanie historii tajemniczego ogrodu, dziwna relacja z Wiktorem i próba podarowania szczęścia małej dziewczynce – z tym musi zmierzyć się Marta. Do tego przypadkowo wpada na trop pewnej tajemnicy, która odmieni historię jej rodziny. Sama również coś skrywa i zrobi wszystko, by ukryć ten sekret przed całym światem. Ktoś jednak będzie bardziej przebiegły niż ona…

Czy plotka potrafi zniszczyć czyjeś życie? Czy można uciec przed przeznaczeniem? Czy warto walczyć o siebie za wszelka cenę? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć na kartach „Zaufaj swojemu sercu” – nieszablonowej, przejmującej i pełnej współczesnych problemów powieści autorstwa uwielbianej przez czytelniczki Ilony Gołębiewskiej. Wielowątkowa tematyka i galeria autentycznych postaci decydują o unikatowym charakterze tej powieści. Akcja rozgrywa się na terenie malowniczych Mazur, gdzie stoi, skrywający mnóstwo tajemnic, niezwykły dom.

Próba rozprawienia się z przeszłością, zdobycie szansy na nowe życie, a do tego miłość, która przychodzi niezauważenie… Ta historia doprawdy urzeka i porywa już od pierwszych stron!

 

Ilona Gołębiewska – pisarka. Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Autorka ponad 60 publikacji naukowych i popularnonaukowych. W sferze jej zainteresowań jest zarówno wychowanie artystyczne, edukacja osób dorosłych i seniorów, jak i terapia pedagogiczna oraz rozwój osobisty czy coaching. Brała udział w licznych projektach o charakterze doradczym, badawczym i edukacyjnym w Polsce i za granicą. Swoje doświadczenie zawodowe nazywa pracą „od przedszkola do seniora”, ponieważ pracuje ze wszystkimi grupami wiekowymi. Nabyte doświadczenie, spotkani ludzie, zasłyszane historie są dla niej inspiracją do pisania powieści, w których podejmuje bardzo często istotne kwestie społeczne, co czytelnicy bardzo cenią. Jej największym marzeniem jest założenie fundacji. Autorka bestsellerowych powieści: „Powrót do starego domu” (MUZA 2017), „Tajemnice starego domu” (MUZA 2017), „Pamiętnik ze starego domu” (MUZA 2018), „Miłość ma twoje imię” (MUZA 2018), „Teatr pod Białym Latawcem” (MUZA 2018), „Podaruj mi jutro” (MUZA 2019), „Pozwól mi kochać” (MUZA 2019), „Zaczekaj na miłość” (MUZA 2020), „Kochaj coraz mocniej” (MUZA 2020), „Pragnienia” (MUZA 2020), „Zmysły” (MUZA 2021) oraz „Dotyk” (MUZA 2021). (2021), „Czas na miłość” (MUZA 2021), „Twoja tajemnica” (MUZA 2022), “Twój uśmiech” (MUZA 2022), ”Twoje szczęście” (MUZA 2022.), “Czekam na Ciebie” (MUZA 2022). Prowadzi stronę autorską www.ilonagolebiewska.pl

Tytuł: „Zaufaj swojemu sercu”
Autorka: Ilona GołębiewskaPremiera: 01.03.2023
Liczba stron: 320
Wydawnictwo MUZA SA

128 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?