Zabawa formą, stylem, kolorem, fakturą to coś wspaniałego!

Gościem naszego dzisiejszego wirtualnego spotkania przy kawie jest pasjonatka piękna Agnieszka Jelonkiewicz – z wykształcenia historyk sztuki, absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych, od 12 lat pracuje jako konsultantka wizerunku – w zawodzie, który jak mówi „sobie wymyśliła”.

Agnieszka prowadzi zajęcia dla kobiet pomagając im odnaleźć się w świecie mody, uczy jak patrzeć na siebie, żeby widzieć swe atuty, a potem umiejętnie je podkreślać. Walczy z przepastnymi szafami sortując ich zawartość, przybywa na ratunek i redukuje stres towarzyszący zakupom odzieżowym. Wprowadza w świat mody i kolorów także Najmłodsze Damy towarzysząc im przy pierwszych krokach związanych z makijażem. Ma to miejsce podczas zajęć organizowanych dla nastolatek w gimnazjach lub spotkań urodzinowych w domu Solenizantki. Zajmuje się też „odświeżaniem” męskiego wizerunku. Taki prezent, będący tajemniczą niespodzianką dla męża, zamawiają coraz częściej żony.

Agnieszka prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych. Uczy historii mody, technik makijażu i kreowania wizerunku. Uczestniczy w projektach skierowanych do dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz młodzieży niepełnosprawnej. Przygotowuje modeli do sesji zdjęciowych, doradza uczestniczkom konkursów piękności (wybory Miss Polonia, Miss World).

czytaj dalej >>>

 

1,276 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?