Magdalena Biała


Kobiece Pasje: Co jest pasją twojego życia?

Fotografia, dzięki której mogę wszystko widzieć głębiej i nawet w najprostszych czynnościach dnia codziennego dostrzegać sztukę.

Kobiece Pasje: Czy Twoje zainteresowania są  dla Ciebie dopełnieniem codzienności, czy może stały się sposobem na życie, zawodem?

Robienie zdjęć jest sposobem na walkę z nudną, szarą rzeczywistością. Nie chciałabym żeby był to mój zawód, bo wtedy przestałabym doceniać  to, co naprawdę daje mi fotografia. Po pewnym czasie na pewno traktowałabym jak każdą inną pracę, którą trzeba wykonać szybko i sprawnie, bez zastanowienia.

Kobiece Pasje:Jak dochodziłaś do odkrycia swojej pasji, czy stało się to nagle, czy może był to proces?

Zawsze interesowała mnie fotografia! Uważałam, że to magiczne móc zamknąć w zdjęciu jakiś bardzo ważny moment, który od razu wywołuje w nas masę wspomnień.  Pewnego dnia pomyślałam – dlaczego by nie spróbować tego na poważnie? Poczytałam parę poradników, ale niespecjalnie mnie przekonały. Wolę słuchać swojego instynktu i robić zdjęcia niekoniecznie zgodne z normami profesjonalistów, ale na mojej twarzy wywołujące uśmiech!

Kobiece Pasje: Czy według Ciebie warto mieć pasję, czy lepiej skupić się na swojej karierze, rodzinie…?

Myślę, że trzeba znaleźć złoty środek i nie skupiać się na niczym, a brać wszystkiego po trochu. Nie możemy zaniedbywać żadnej z części
naszego życia, bo wtedy tak, czy siak w końcu zacznie nam jej brakować.

 

Kobiece Pasje:Jak Twoi najbliżsi, przyjmują to, że czasem poświęcasz czas tylko  swoim zainteresowaniom?

Każdy z nas potrzebuje czasu „tylko dla siebie” i szanujemy to.  Jeśli jednak wiem, że mam do zrobienia coś ważniejszego, nie poddaję się
bezmyślnie swoim zainteresowaniom! Staram się wtedy połączyć jedno z drugim, dlatego aparat noszę zawsze przy sobie!

 

Dla Kobiecych Pasji Magdalena Biała, pasjonatka fotografii

2,096 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?