Konkurs „Z pasją żyje się lepiej” cieszył się dużym powodzeniem, wypowiedzi w uczestników były ciekawe i bardzo inspirujące, a niektóre pasje wręcz zaskakujące.

Laureatki naszego konkursu zgodziły się na udzielenie nam wywiadu, zadałyśmy więc każdej z nich pięć pytań dotyczących ich pasji. Z niecierpliwością czekałyśmy na odpowiedzi, bo temat, jak wiecie, jest bliski naszemu sercu. Podziwiamy i wspieramy ludzi pielęgnujących swoje zainteresowania.

Zachęcamy wszystkie nasze czytelniczki i czytelników do opisania swoich pasji.  Z przyjemnością  je opublikujemy.

***

Monika Madejek
Pracownia Artystyczna „Szuflada Duszy”

Każdy z nas potrzebuje odskoczni od życia codziennego, takiego małego przytulnego kącika nie koniecznie w sensie fizycznym, ale w duszy. Ja żyję rękodziełem i z rękodzieła, ale to nie jedyna moja pasja. Kocham szaleć w kuchni, odkrywać nowe smaki, mięszać i jeść oczywiście:) Nie wyobrażam też sobie dnia bez przeczytania kilku rozdziałów książki i bez pisania, bawienia się słowem. Każdy z nas ma w sobie jakąś potrzebę, pasję – trzeba ją tylko odnaleźć i realizować, a życie od razu wyda się bardziej kolorowe i wartościowe.

czytaj dalej >>>

 

Magdalena Biała
Fotografia – sztuka codzienności

Robienie zdjęć jest sposobem na walkę z nudną, szarą rzeczywistością. Nie chciałabym żeby był to mój zawód, bo wtedy przestałabym doceniać  to, co naprawdę daje mi fotografia. Po pewnym czasie na pewno traktowałabym jak każdą inną pracę, którą trzeba wykonać szybko i sprawnie, bez zastanowienia.

czytaj dalej >>>


Kazimiera Woźniak
Bajkopisarstwo Kazimiery

Moja pasja to pisanie, kiedyś ot po prostu coś napisałam i gdzieś przepadło, przyznam że nie przywiązywałam do tego aż tak wielkiej wagi.
Może dlatego że zajęłam się wychowywaniem synów oprócz tego pracowałam zawodowo. Ktoś kiedyś przeczytał to co piszę i stwierdził że warto byłoby to nie tylko zachować ale także spróbować wydać.

 

czytaj dalej>>>

Aleksandra Filipowska
Konkursowy zawrót głowy

Moją pasją są konkursy. Kiedyś przez przypadek natknęłam się na program o ludziach biorących udział w loteriach i różnego rodzaju konkursach i postanowiłam sama sprawdzić jak to jest. Bardzo się zdziwiłam, gdy odkryłam ile możliwości wygranych tkwi w internecie!

czytaj dalej>>>

10,337 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?