Wiosenne spotkanie warszawskich Wenusjanek

Wenusjanki

Wiosna, kobiecość, inspiracja to wszystko zagości już niebawem w stolicy na kolejnej konferencji pt. Wenusjanki. Inicjatywa obchodzi swoje drugie urodziny, dlatego i tym razem uczestniczki mogą liczyć na moc atrakcji, ciekawych gości oraz niezwykłe tematy. 

Już 4 maja zapraszamy do Hotelu Sofitel Victoria, by wspólnie z Wenusjankami poruszać zagadnienia związane z biznesem, inspiracjami oraz światem mody, urody oraz zdrowia.

Jako pierwsza wystąpi Agnieszka Jelonkiewicz- trenerka, historyk sztuki, a także ekspert z kreowania wizerunku publicznego, profesjonalnej autoprezentacji. Od 15 lat pracuje jako konsultantka wizerunku. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych. Jedna z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”, właścicielkę Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz. Podczas rozmowy zdradzi jak zmienić garderobę na wiosnę na bardziej biznesową oraz podpowie jakie dodatki pomagają w kreowaniu wizerunku.

 

Drugim gościem spotkania będzie Roman Łoziński. Zawodowo związany z reklamą, zajmuje się myśleniem out of the box. Idealista gawędziarz, wirtuoz flip charta i minister PowerPointa. W wolnych chwilach myśli nad rzeczami, na które nie szkoda czasu tylko dzieciom i wariatom. Wykładowca podyplomowych studiów „Psychologia Reklamy” na Uniwersytecie Warszawskim, Szkoły Strategii Marki oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych. Podczas konferencji podzieli się swoją wiedzą na temat reklamy oraz strategii w reklamie, a także opowie o tym, co jest ważne przy tworzeniu dużych projektów marketingowych.

 

Gościem specjalnym majowej konferencji w stolicy będzie Mezo (Jacek Mejer), który od ponad dekady jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. To do niego należą takie hity jak: „Sacrum”, „Ważne”, „Kryzys po robocie”, „Wstawaj żeby nie było”, „Aniele” czy „Mezokracja”.Wielki pasjonat sportu, w szczególności biegania i tenisa.Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show „Bitwa na głosy” i doprowadził swój zespół Mezoteam do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach.

 

Na miły koniec wieczoru uczestniczki mogą liczyć na prawdziwą niespodziankę. Na scenie w repertuarze muzyki francuskiej wystąpi Anna Hamel,  wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów głównie w tym języku. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Podczas wydarzenia nie zabraknie również motywujących i inspirujących rozmów, a także networkingu, będącego najlepszym sposobem do nawiązania nowych kontaktów. A wszystko w miłej atmosferze sprzyjającej możliwości relaksu i oddechu po całodziennym dniu pracy.

 

Partnerami wydarzenia są:
Princessa,Akademia Stylu,Dermika,Bourjois Polska, Dermedic,Nescafe Dolce Gusto,Nestle Waters direct,GATO hand made jewelry,100m2 inspiracji,A.T. Diament,Yonelle,beGLOSSY,Grupa Wydawnicza Foksal,Conhpol elite,Gdzie Gramy,Repechage.

Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation zajmująca się m.in. komunikacją adresowaną do kobiet. Więcej informacji o konferencji oraz zapisach dostępnych jest na stronie: http://wenusjanki.com.pl/

 

 

1,456 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?