Przedwiośnie w modzie – najnowsza kolekcja Diverse.

Aby zminimalizować skutki nagłego przejścia z ciężkich zimowych stylizacji w lekkie propozycje wiosenne, marka Diverse przygotowała kolekcję MINIMAL KOMFORT, która płynnie wprowadza w sezon SS 2016. Najnowsza edycja harmonijnie miesza ze sobą trwające i nadchodzące trendy. Wśród sprawdzonych rozwiązań nienachalnie przebija się wiosna.

Pierwsze wejście to miejska interpretacja współczesnej klasyki modowej charakteryzująca się prostotą formy i subtelnością koloru, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalności oraz świeżości. Skierowana do kobiet będących w ciągłym ruchu, aktywnie spędzających czas w mieście. Klientki sięgające po tę kolekcję są pewne siebie i świadome nadchodzących trendów. Mimo to, przy wyborze garderoby kierują się przede wszystkim swoim indywidualnie wypracowanym stylem. Lubią kompozycje ponadczasowe, uniwersalne, ale ciekawe i nietuzinkowe.

 

Diverse_3

Zamysł stylizacji tej linii oparty został na zachowaniu równowagi pomiędzy górną i dolną częścią sylwetki. Luźniejsze bluzki i koszule zestawione zostają z mocno dopasowanymi spodniami i spódnicami. Grubo plecione swetry ustąpiły miejsca miękkim dzianinom i lżejszej bawełnie. Przeważają ubrania o surowym wykończeniu, które po raz pierwszy zastosowaliśmy także w koszulach i jeansowych spodniach. Bez obawy o deformację, idąc za utrwalającym się trendem stworzyliśmy asymetryczne bluzki oraz kardigany, które w ciekawy sposób podkreślają kobiecą sylwetkę. Nie zabraknie także nadruków. Pojawiają się w formie prostych blokowych napisów usytuowanych w nieoczywistych miejscach oraz, zgodnie z trendem na sezon SS2016, jako ramki tworzące kompozycję przyciętych słów i motywów graficznych. Stonowana paleta kolorystyczna, w której główną rolę odgrywa klasyczna czerń oraz szarości przełamana zostaje akcentami pastelowego błękitu i przybrudzonego różu.

 

Diverse_1

Ponadczasowość kolekcji zaakcentowana została także w akcesoriach. Wśród najnowszych propozycji znajdziemy minimalistyczne plecaki z ozdobną sprzączką, funkcjonalne torby oraz zwiewne apaszki z niebanalnym printem. Wszystkie projekty łączą niezobowiązującą elegancję z wygodą i funkcjonalnością. Uniwersalność całej kolekcji pozwala na stworzenie stylizacji na formalne oraz codzienne okazje.

 

Diverse_2

 

Informacje dodatkowe o marce:

DIVERSE jest marką dla kobiet i mężczyzn w wieku 25-35 lat, poszukujących różnorodności, żyjących aktywnie, dla których indywidualny styl jest bardziej istotny niż zmieniające się trendy mody. Autorzy kolekcji projektując odzież dla marki myślą o ludziach aktywnych, sprawnie poruszających się w przestrzeniach miejskich, dla których strój stanowi manifest sposobu życia – otwartości, spontaniczności i chęci odkrywania nieznanych obszarów, doświadczeń czy idei.
Silny charakter, pewność siebie, pozytywna energia i świeżość to cechy, które definiują unikalną osobowość odbiorców marki. DIVERSE od ponad 20 lat spełnia niebanalne wymagania ludzi aktywnych, ceniących wygodę, jakość oraz styl. Czerpie inspiracje z najnowszych modowych trendów, wybierając najbardziej interesujące i adoptując je do charyzmatycznego charakteru brandu, ponad wszystko stawiając indywidualny styl. 

2,213 total views, 2 views today

Dodaj komentarz

Why ask?