Pielęgnacja skóry szczególnie wrażliwej i atopowej Kluczem jest perfekcyjne oczyszczenie

SOLVERX kosmetyki

Pielęgnacja skóry szczególnie wrażliwej lub atopowej to podstawa nie tylko piękna, ale także zdrowia. Pianka czy olejek do demakijażu? Krem czy emulsja? Wybór należy do Ciebie! Każdy z nas najlepiej wie, „czego pragnie” jego skóra. To Ty wybierasz! Kluczowe zawsze jest jednak zachowanie dwóch bazowych kroków: perfekcyjnego demakijażu i dobrego nawilżenia! Dzięki takiemu tandemowi nawet najbardziej sensytywna skóra dostanie to, czego potrzebuje. Marka SOLVERX®, bazując na wieloletnim doświadczeniu w obszarze kosmetologii i medycyny estetycznej, jest partnerem pielęgnacji każdego dnia – krok po kroku.

Skóra bardzo wrażliwa, naczynkowa lub atopowa potrzebuje troskliwej pielęgnacji dzień po dniu. Większość z pacjentów zmagających się z problemem cery delikatnej i podatnej na podrażnienia doskonale wie, jakiej pielęgnacji wymaga ich skóra. Uczymy się tego latami, testując techniki pielęgnacyjne, sprawdzając produkty i konfiguracje ich użycia. Badamy reakcje i obserwujemy. Wiemy, co przynosi nam poczucie komfortu, a skórze – ulgę i zdrowy wygląd. Na bazie tej wiedzy dobieramy sposoby pielęgnacji i kosmetyki, jakim ufamy. Bez względu jednak na to, jaką drogę wybieramy, kluczowe są zawsze dwa kroki: oczyszczenie i nawilżenie! To one są podstawą do świetnej kondycji każdej cery. W przypadku skóry wrażliwej i atopowej – są absolutnym „must have”.

– Jako twórcy marki SOLVERX® dajemy pacjentom możliwość wyboru pomiędzy wieloma drogami do perfekcyjnego oczyszczenia i nawilżenia skóry. Każdy z nas najlepiej wie, co lubi i co mu służy. Jako marka bardzo doceniamy tę wiedzę! W oparciu o wieloletnie doświadczenie wywodzące się z kosmetologii i medycyny estetycznej, dajemy użytkownikom dermokosmetyki najwyższej jakości. Zawsze podkreślamy absolutnie kluczową wagę, jaką ma oczyszczenie. Często zapominamy o tym, stawiając wyłącznie na wybór kremu i traktując demakijaż jako mniej ważny wstęp. Nic bardziej mylnego!powiedziała Agnieszka Kowalska, Medical Advisor, ekspert marki SOLVERX®. – Do demakijażu i oczyszczania proponujemy nowości – olejki i pianki – każdy produkt w opcjach dla skóry wrażliwej i  atopowej. Marka SOLVERX stworzyła także unikalny krem micelarny do demakijażu skóry wrażliwej oraz płyn micelarny i toniki. Wybór opcji zależy od naszych Klintów. My wspieramy ich na każdym kroku – dodała.

Jak podkreślają twórcy marki, SOLVERX® to marka dermokosmetyków przeznaczonych do skóry wrażliwej i atopowej. Doświadczenie w wytwarzaniu kosmetyków przeznaczonych dla kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej zaowocowało stworzeniem marki o unikalnych recepturach. Do produkcji kosmetyków wykorzystywane są specjalnie dobrane naturalne i innowacyjne składniki. Głównym zadaniem produktów SOLVERX® jest zapewnienie komfortu skórze.

SOLVERX to dermokosmetyki, których zadaniem jest zapewnienie komfortu skórze wrażliwej i atopowej. Skład kosmetyków oparty jest na innowacyjnie dobranych komponentach, takich jak kwas laktobionowy, glicyryzynowy, ekstrakt z krwawnika, olej z czarnuszki, olej jojoba, olej z wiesiołka. Dzięki takiemu połączeniu produkty SOLVERX skutecznie oczyszczają i pielęgnują skórę wymagającą, także nadwrażliwą, atopową, z problemami naczynkowymi oraz ze skłonnością do alergii.

403 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?