Piękna zdrowa i pełna energii Kobieta Sukcesu

Właścicielka Lady Business Club Emilia Bartosiewicz przygotowała dla Kobiet biznesu kolejną porcję inspiracji. „Piękna zdrowa i pełna energii Kobieta Sukcesu” to temat ostatniego warszawskiego spotkania, które odbyło 12.09.2012 powtórnie w Rezydencji Belwedere. Czy myśl przewodnia to tylko pobożne życzenie, trudne do zrealizowania?  Otóż nie, o tym przekonały nas prelegentki.

Ewa Czertak – partner Lady Business Club przedstawiła swoją receptę na sukces – koncepcję 3 x A. Z ciekawością czekałam na rozszyfrowanie tego hasła. Tajemniczo brzmiące trzy A to atrakcyjność osoby, atrakcyjność przekazu i atrakcyjność oferty.

Atrakcyjność osoby to nie tylko atrakcyjność fizyczna, na którą w dużym stopniu nie mamy wpływu, ale też atrakcyjność przekazu, obraz firmy przedstawiony sobą. Natomiast ofertę można wzbogacić przez wartość dodana, jaką dokładamy do swojego produktu lub usługi.

Zdrowy styl życia, wewnętrzny spokój, piękno to aspekty, którymi zajmuje się Akademia Wellness jej właścicielka Karolina Zalewska z pasją podpowiadała, co należy zrobić by poczuć się w życiu jak w tańcu. Proponuje programy, w których łączy strategię nawyków zdrowego odżywiania, relaksu i aktywności fizycznej. Zachęca do stopniowego wprowadzania zmian w swoim życiu, bo zdrowie jest w naszych rękach, nasze świadome decyzje doprowadzą nas do niego, a w efekcie do dobrego samopoczucia i radości życia.

Zdrowie to też profilaktyczne badania, których nie możemy zaniedbywać, o tym przypomniała Ida Karpińska prezes fundacji Kwiat Kobiecości.

Ewa Wachowicz gość specjalny przedstawiła swoją receptę na sukces i zdrowie jakże bliską naszemu portalowi. Jej firma powstała z pasji do gotowania, natomiast w dobrej kondycji i zdrowiu utrzymuje ją pasja do podróży i wspinaczki. Niedawno z grupą przyjaciół zdobyła Kilimandżaro, ale nie drogą, którą zwykle podąża większość turystów, lecz trudniejszą drogą Lemosho

Spotkanie zakończyło się loterią wizytówkową, zostały rozlosowanie bardzo atrakcyjne nagrody.

Dla Kobiecych Pasji Wika Kowalczyk

2,571 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?