Ogólnopolski Dzień z Klasą 9.04.2013 r. Warszawa

Akademia Marki z Klasą zaprasza na wyjątkowe wydarzenie.

Wiemy, że kobiety są bardzo zajęte pracą, rodziną…zastanawiają się, gdzie miejsce na perły?… Jeśli znajdą przestrzeń dla siebie to znaczy, że powinny być z nami 9 kwietnia. Możemy wiele osiągnąć porządkując swój świat zgodnie z szlachetnymi i ponadczasowymi wartościami, dając przykład równowagi i harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Potrzebujemy autorytetów pięknych i szlachetnych, same je twórzmy.

Ogólnopolski Dzień z Klasą to zaakcentowanie wartości, jakimi powinna kierować się każda kobieta w życiu, myśląc o kształtowaniu wielowymiarowego piękna wokół siebie.


To dzień, w trakcie którego każda z nas może powiedzieć o sobie „Mam klasę!”.

Chcemy zachęcić Panie do działań, by zwiększyć poziom zadowolenia z własnego życia i tym samym kreować pozytywnie relacje i przestrzeń wokół siebie. Wskazujemy jak skutecznie korzystać z kobiecego networkingu, który stanowi ogromną siłę i zaplecze dla podejmowanych zmian w życiu osobistym i zawodowym. Marzymy o pięknych przedmiotach wokół, otaczamy się pięknymi formami, tęsknimy za klasyką i prostotą w życiu, to nas uspokaja, relaksuje. Często zapominamy, że nie stworzymy tego piękna wyłącznie w salonach kosmetycznych jeśli nie zadbamy o nasze wnętrze, o to co mamy w sercu i w głowie, jeśli nie zaczniemy budować własnej marki na rynku pracy. Kobieca klasa daje nam wdzięk urok, ale przede wszystkim daje nam siłę, pewność siebie w codziennych działaniach – mówią Ewa Czertak oraz Emilia Bartosiewicz, założycielki Akademii.

Zwieńczeniem dnia będzie wyjątkowe spotkanie z klasą, które rozpocznie się o godz. 19:00 w Endorfinie Foksal (Pałac Zamojskich) w Warszawie.

W programie:

– Wystąpienie Pani Beaty Tyszkiewicz, niekwestionowanej ikony klasy

– Interaktywny występ Joli Lewickiej – ekspert ds. brafitingu

– Wystawa zdjęć Lidii Skuzy – „Portrety Kobiet z Klasą”

– Porady ekspertów – m.in. Jak być boską w 5 minut w wykonaniu Fiuu Fiuu Day Spa

– Konkurs wizytówkowy – m.in. weekendowy 2-osobowy pobyt w Hotelu Haffner w Sopocie, profesjonalna sesja zdjęciowa, pakiet Przemiana Glamour (metamorfoza: rzęsy, fryzjer, kosmetyczka, manicure), zaproszenia na romantyczną kolację w Endorfina Foksal.

Buduj własną renomę – osobistą markę, wejdź w świat pięknych i starych wartości, odkryj ich szlachetność we własnej naturze. To społeczność dla nadzwyczajnych kobiet i mężczyzn, którzy cenią niepowtarzalność i chcą być WIDZIALNI, dla odważnych, którzy decydują się MÓWIĆ O SOBIEdla wszystkich, którzy chcą wsparcia i inspiracji, by świadomie budować własną markę z KLASĄ.

Misją Akademii Marki z Klasą jest budowanie zaufania do samej siebie tak, by rozpoznawać własne potrzeby, upodobania, i w zgodzie z nimi, budować własny niepowtarzalny styl oraz wyróżniającą się w otoczeniu biznesowym osobistą markę. Do tego, by czuć się idealnie z sama sobą kobieta potrzebuje zwyczajnych umiejętności i wiedzy, jak i co należy doskonalić w swoim zachowaniu, komunikacji, wyglądzie, by sprzyjały naszemu szczęściu i planom zawodowym.

Nikt nie rodzi się jako doskonała kobieta z klasą, dlatego możliwość wypracowania własnego stylu i wydobycia potencjału w lidze kobiet z klasą jest mistrzowskim elementem kształtowania własnego sukcesu w życiu zawodowym i osobistym. Akademia Marki z Klasą stawia zdecydowany akcent na osobowość intelekt i styl kobiety z klasą.

Akademia Marki z Klasą to idealna propozycja dla kobiet, które potrzebują bardzo dobrze wyglądać i czuć się wspaniale każdego dnia, a nie mają do dyspozycji sztabu specjalistów od wizażu, stylizacji, trenerów wizerunku i osobistej marki, znanych z metamorfoz typu od kopciuszka do księżniczki.

Projekt oficjalnie wspiera Beata Tyszkiewicz, która jest również Ambasadorką i Autorytetem Akademii Marki z Klasą.

*****

Partnerzy spotkania: Endorfina Foksal, Aryton, Hotel Haffner w Sopocie, Fiuu Fiuu Day Spa, Klinika Vimed, Li Parie, Perfect Vision, Photocoaching, Manufaktura Kwiatowa, Biżuteria Magda Respondek, House of Diplomacy, Olympic Golf Club, www.front-rows.com, Pyshniak, Nestle Waters Direct

Partnerzy medialni: Radio Classic, Luxury & Style, Lounge Magazyn, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Business Women & Life, www.kiki-mora.pl, www.miastokobiet.pl, www.feelbeauty.eu, www.ksab.pl, www.kobiecepasje.pl, www.ladybusinessclub.com

Organizatorzy:

EWA CZERTAK

Ekspert budowania osobistej marki i wizerunku, partner Lady Business Club, od 2012 roku współtworzy firmę Integrity (www.integrity.biz.pl). Tworzy i realizuje autorski program „Marka z Klasą” dla właścicielek Firm w Lady Business Club.

Specjalizuje się w budowaniu osobistej marki oraz w doradztwie wizerunkowym opartym na rozwijaniu autentycznej osobowości, zapadającym w pamięć profesjonalnym  wyglądzie i doskonałej sztuce wystąpień publicznych. Pracuje z kamerą.

Prowadzi indywidualny program jako trener wizerunku i marki osobistej dla Top menedżerów w BZ WBK, stale współpracuje z bankiem od 2008 roku. Buduje wraz z klientem filary jego osobistej marki, która określa specjalizację, wyróżnia oraz umacnia renomę w otoczeniu biznesowym.

Uważa, że sukces jest wyborem, dlatego poleca świadomą pracę nad profesjonalnym wizerunkiem i osobistą marką, by osiągać cele osobiste i zawodowe pewnie i skutecznie. Twierdzi, że cel pracy nad wizerunkiem to być w końcowym efekcie  rozpoznawalnym i pożądanym na rynku pracy, oraz znalezienie się na „short list” najbardziej perspektywicznych kandydatów do sukcesji w miejscu pracy. „To co się słyszy, można zrozumieć. Wierzy się w to, co się widzi”.

EMILIA BARTOSIEWICZ

Twórczyni i właścicielka marki Lady Business Club – prestiżowego i unikatowego klubu dla wyjątkowych kobiet biznesu. Sieci biznesowej, która skupia kobiety biznesu – kobiety z klasą, pewne siebie, śmiało odnajdujące się w biznesowej przestrzeni, odnoszące sukces w życiu zawodowym i prywatnym.

Po 5 latach w międzynarodowej korporacji założyła firmę EMInspirations Events & Meetings, która zajmuje się organizacją nieprzeciętnych spotkań i konferencji biznesowych.

Autorka warsztatu „Moja marka w sieci”, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą.

Odważna, konsekwentna, wyznająca zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Perfekcyjna organizatorka spotkań biznesowych – przede wszystkim dla kobiet.

Wspiera przedsiębiorcze kobiety, szczególnie w obszarze social media, PR, tożsamości internetowej.

Wierzy, że budowanie osobistej marki może przynieść niezwykłe efekty, które wspaniale przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów.

W 2012 została wybrana jedną ze 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce.

W 2013 została nominowana do nagrody „Pozytywisty Roku 2012” przez fundację wspierającą przedsiębiorczość –„Fundacja Wokulski”.

*****

Więcej informacji udziela:

Emilia Bartosiewicz

Tel.: +48 668 011 030

E-mail: lady@ladybusinessclub.com

szczegóły>>>

 

3,493 total views, 1 views today

2 thoughts on “Ogólnopolski Dzień z Klasą 9.04.2013 r. Warszawa

  1. Deklaracja marki jest koniecznością i dotyczy krótkiego czasu, w którym chcemy przedstawić siebie swojemu rozmówcy. Deklaracja osobistej marki ma wywołać jak najsilniejsze wrażenie w jak najkrótszym czasie.

  2. Lady Business to przede wszystkim kobieta wyjątkowa, silna i przedsiębiorcza. Charyzmatyczna, osiągająca sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Nie boi się trudnych wyzwań – wręcz przeciwnie sama stawia i określa swoje życiowe cele. Elegancja, styl i klasa – to stałe elementy jej garderoby. Wciąż pragnie rozwijać – zarówno siebie – jak i swoją firmę. Jednocześnie zawsze znajdzie czas, aby podzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. Lady Business powinna posiadać to coś, co wyróżnia ją spośród wielu, innych kobiet biznesu. To właścielka firmy, która ma pełną świadomość, że promocja firmy to nie wszystko, że liczą się również inne wartości, a przede wszystkim jej osobista marka .

Dodaj komentarz

Why ask?