Dowiedz się jak zostać Idealną Businesswoman!

wenusjanki

Projekt Wenusjanki coraz prężniej działa w całej Polsce. Formuły ulegają zmianie, zmieniają się miejsca, tematyka, goście – ale główny cel pozostaje wciąż ten sam – wspieranie kobiecej społeczności. W tym roku Wenusjanki jeszcze mocniej skupią się na edukacji. I tak narodziła się idea Akademii Wenusjanek – cyklu szkoleń, które pomogą kobietom zostać Idealną Businesswoman. 

Akademia Wenusjanki jest to nowa inicjatywa, z którą wyszła założycielka jednej z największej społeczności kobiet przedsiębiorczych – Anita Kijanka.

Projekt jest adresowany do kobiet, które prowadzą swoje firmy i chcą usystematyzować swoją wiedzę z zakresu biznesu.

Warsztaty są praktyczną odpowiedzią na problemy, z którymi spotkają się kobiety przedsiębiorcze przy prowadzeniu swojej firmy. Biorąc w nich udział nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, wyeliminujesz błędy i niedociągnięcia, ale także poznasz fantastycznych ludzi, którzy pojawią się na szkoleniach.

Cykl 10 szkoleń obejmuje tematy takie jak: zarządzanie sobą w czasie, personal branding, modele biznesowe, podstawy prawa w małej firmie, public relations, social media, sprzedaż internetowa, zarządzanie zespołem, zarządzanie budżetem oraz techniki pobudzania kreatywności. Rozpoczynają się 17 września i będą odbywać się systematycznie co dwa tygodnie.

Zapisy na szkolenia na stronie:
 www.akademia.wenusjanki.com.pl

 

1,514 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?