Bielizna erotyczna nie budzi twojego zaufania? Postaw na eleganckie bodystocking

Bodystocking

Bodystocking to seksowne body, które zmysłowo podkreśla kobiecą figurę. Uszyte z koronki, przezroczystych i rozciągliwych dzianin czy delikatnej siateczki. Jest istotnym elementem branży bieliźniarskiej. 

Bodystocking w swojej pierwotnej wersji pojawiło się już w latach 60. ubiegłego wieku. Było projektem bardzo nowoczesnym jak na ówczesne czasy. Ewaluowało w strój gimnastyczny dla kobiet, które nie wstydziły się kobiecości, chciały pokreślić atuty swojej figury.

 

Obecnie bodystocking pojawia się w bardziej lub mniej wyrazistym kontekście erotycznym. Doskonale odnajduje się zarówno w roli bielizny jak i w zaciszu sypialni. Wiele gwiazd estrady posiada seksowne body w swojej scenicznej szafie

Bielizna pobudzająca wyobraźnię

 

Body to wyjątkowy rodzaj bielizny erotycznej. Pobudza wyobraźnię, kusząco odsłania tyle, ile można dojrzeć zza delikatnej siateczki, tiulu, czy koronki. Pozwala kobiecie poczuć się drapieżnie, zachowując dystans od wulgaryzmu, o który łatwo w przypadku typowej bielizny erotycznej.

Bodystocking jest propozycją dla kobiet, które lubią swoją kobiecość, chcą ją eksponować, mają świadomość swojego seksapilu. Jest to rodzaj bielizny z pomysłem, która działa nie tylko na wyobraźnię mężczyzn, ale także samych kobiet. Bodystocking dostępne jest w wielu fasonach i kolorach. Od klasycznej uwodzicielskiej czerni przez cielistą i naturalną po pociągającą ognistą czerwień.

 

Bodystocking jak druga skóra

 

Znane przysłowie mówi, że bielizna jest najlepszą przyjaciółką kobiety. Dlatego musi być odpowiednio dobrana, współgrać z jej ciałem. Podobnie jest w przypadku bielizny erotycznej.

Jeśli tylko kobieta ma ochotę ją nosić – powinna to robić. Konwenanse powinny odejść w zapomnienie. Istotne, aby czuć się zmysłowo i kobieco.

Bodystocking z całą pewnością jest odpowiedzią na pragnienia kobiet, oczekiwaniem zawieszonym pomiędzy głęboką erotyką a poczuciem zmysłowości. Fantazyjne zdobione koronki czy wyszukane wzornictwo to wizytówka tego typu bielizny. Znakiem szczególnym bielizny są otwory w okolicach intymnych, które ułatwiają bliski kontakt, jak również w innych miejscach, które pobudzają wyobraźnię mężczyzny. Pikanterii dodają częste motywy kwiatowe na nogach, brzuchu czy piersiach kobiety. Modele tego typu odnajdziemy na stronie www.nevershy.pl. Bielizna ta nie tylko pobudza wyobraźnię, ale dodaje pewności siebie, odwagi, poprawia samoocenę kobiety. Warto zatem sprawić przyjemność nie tylko swojemu mężczyźnie, ale również samej sobie.

 

4,702 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?