O tych co cudeńka tworzą

 

Ewa Pawłowska
Pasja To Więcej Niż Hobby, To Coś, Co Wciąga Tak, Że Trudno Bez Tego Żyć

Ewa Pawłowska patchworkEwie Pawłowskiej , postanowiła radykalnie zmienić swoje życie i poświecić się swojej pasji. Jest radcą prawnym, urzędnikiem mianowanym a to co daje jej radość, całkowicie ją pochłania, rozwija twórczo, daje zastrzyk energii i jednocześnie odpoczynek to szycie patchworków. Z kolorowych skrawków materiałów tworzy z nieomal benedyktyńską cierpliwością bajkowe obrazy i wyjątkowe rzeczy użytkowe.

czytaj dalej>>>

 

Joanna Karpińska
Metamorfozy pozwalają kobietom odzyskać wiarę we własną atrakcyjność.

plener kwiecien

Poprzez makijaż, stylizację ubioru i uczesanie, zabawę modą oraz sesję fotograficzną pomagam kobietom wyeksponować ich kobiecość i odzyskać wiarę we własną atrakcyjność. Przeprowadzam również analizę kolorystyczną, dobieram fasony do figury, robię przegląd szaf i pomagam w zakupach.

czytaj dalej>>>

 

Ewelina Szubartowska
Akademii Szycia moja pasja

Moja pasja to łączenie artystycznego wyrażania siebie i przedsiębiorczości. Lubiłam i rysowałam dużo do 16 roku życia (potem zaczęła się wcześniej wspomniana dorosłość). Chęć tworzenia wróciła do mnie rok po ukończeniu studiów. Obejrzałam program o kobietach, które szyją i jednocześnie prowadzą firmę. Bardzo mi się to spodobało. Mąż kupił mi maszynę i zaczęłam uczyć się szyć.

czytaj dalej >>>

 

Ewa Grab
Pieśni życia

Wyobraź sobie wieczór rozświetlony jedynie blaskiem świec, delikatny dźwięk gitary i słowa pieśni przynoszące oczyszczenie i nadzieję na lepszy, jutrzejszy dzień. A gdy już zasiądziesz w fotelu skuszona pięknem chwili i wzruszona do łez słowami ballady

czytaj dalej >>>

 

Katarzyna Czajka
Żyję Sztuką i dla Sztuki

Katarzyna Czajka od niespełna czterech lat tworzy sztukę, która jest zaangażowana społecznie, a jej wrażliwosć na poruszane tematy wynika z osobistych przeżyć.

czytaj dalej >>>

 

Anna Chudzik-Pawlik
Metamorfozy Anny

Realizuję własne projekty plastyczne między innymi wykonuję ręcznie albumy , notesy, karty i zaproszenia okolicznościowe, rysuję, tworzę kolaże, organizuję warsztaty, spotkania, wernisaże, kiermasze, zajmuję się również „papierologią”, reklamą przedsięwzięcia, sprawami administracyjnymi, poszukuję nowych inspiracji

czytaj dalej >>>

 


Agnieszka Arnold
Blaski i cienie Creative Fair

Przygoda z rękodziełem wynikła z potrzeby chwili. Było to ponad 5 lat temu, gdy przyszedł na świat mój chory syn i musiałam przewartościować oraz przeorganizować całe moje rodzinne życie. Zrezygnowałam z pracy zawodowej.

czytaj dalej >>>

 


Joanna Jagusiak
„MadeByYou” ceramika twoją ręką malowana

Tym razem zapraszamy Was do królestwa kolorów ceramiki i kreatywnego spędzania wolnego czasu, do pracowni „MadeByYou Sam pomaluj ceramikę”.To miejsce, gdzie każdy może przyjść i spośród wielu gotowych form ceramicznych takich jak kubki, miski, talerze…wybrać dla siebie odpowiedni kształt do pomalowania.

czytaj całość >>>

 

Ola Góralczyk
Pakamera – rodzinna inicjatywa

..wszystko to, co robią wynika bardziej z pasji i zamiłowania niż z chęci rozkręcenia biznesu.
Co o tym myślicie?

czytaj całość>>>


 

Małgorzata Taubert
Artystyczne uzdrowisko

Niektórzy mówią, że to „Uzdrowisko Gohy”, bo podczas warsztatów decoupage uleczyć się można, wszelkich stresów pozbyć, poprawić nastrój, a przy tym nauczyć się samodzielności twórczej i odkryć w sobie duszę artysty.

czytaj całość>>>

 

10,579 total views, 2 views today