Etyka w biznesie – to tylko piękne słowa?

„Zysk nie jest jedynym regulatorem życia przedsiębiorstwa; obok niego należy brać pod uwagę czynniki ludzkie i moralne, które z perspektywy dłuższego czasu okazują się przynajmniej równie istotne dla życia przedsiębiorstwa.” Słowa Jana Pawła dzisiaj, w świecie, w którym pieniądze i zysk odgrywają znaczącą rolę, stają się niezwykle ważne i jakże trafne. Etyka w biznesie zajmująca się oceną i tworzeniem moralnych standardów na potrzeby gospodarki, to obszar, który znalazł się w centrum zainteresowania wielu korporacji czy też firm prywatnych.

„Czy podjęta decyzja jest słuszna?”, „Czy przyniesie ona straty czy korzyści?”, „Czy postępowanie zgodnie z zasadami etyki jest opłacalne?”, „Czy biznes w ogóle może być etyczny?”, „Czy kierowanie się etyką i odpowiedzialnością w interesach ma sens?”. O tym, i o innych aspektach etyki w biznesie, będą dyskutowały uczestniczki kolejnego spotkania Lady Business Club, które odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie w Rezydencji Belweder – Klonowa.

Gośćmi Emilii Bartosiewicz, właścicielki marki Lady Business Club, będą Jolanta Zwolińska – twórczyni marki Yonelle Zwolińska Beauty Institute, wcześniej Soraya i Dermika oraz Lidia Popiel – wyjątkowy fotograf oraz redaktor magazynu fineLIFE.

Spotkanie to również okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, promocja właścicielek i ich firm, wiele niezapomnianych chwil w gronie wyjątkowych kobiet, które osiągnęły już sukces lub są o krok od realizacji swoich celów. To także niecodzienny wieczór, aby dowiedzieć się czym jest budowanie osobistej marki i jaki ma wpływ na nasz biznes; jak wartości niematerialne firmy mają wpływ na jej zysk.

Lady Business Club to ekskluzywny i unikatowy klub dla wyjątkowych kobiet biznesu. Klub skupia kobiety przedsiębiorcze, które wiedzą do czego zmierzają i pragną dalszego rozwoju swoich umiejętności. Chętnie wspierają i dzielą się biznesowym doświadczeniem z innymi. Partnerki                  w biznesie, ceniące prawdziwy networking i rekomendacje. Kobiety niezależne, które osiągnęły lub dążą do sukcesu, spełnione zawodowo.

Lady Business Club to pierwsza platforma gromadząca kobiety biznesu, nie tylko z jednego regionu, ale z całej Polski. Kobiet, które wierzą, że spotkania inspirują, a rozwój silnej firmy należy zacząć od budowy własnej, osobistej marki właścicielki.

Więcej informacji na stronie www.ladybusinessclub.com

 

1,796 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?