Myśl globalnie, działaj lokalnie

Kolejne bardzo ciekawe wydarzenie ” Festiwal Sztuki Kreatywnego Recyklingu”

 

Fundacja Kreacja Magia Rąk zaprasza chętnych do współdziałania lub partnerstwa w zakresie zorganizowania w Białej Podlaskiej I Festiwalu Sztuki Kreatywnego Recyklingu. Festiwal ma się odbyć w dniach 1 – 3 – czerwca 2012.  W tym czasie  Biała Podlaska  zmieni się w tętniące życiem ekologiczne miasto.

Fundacja pragnie wpisać się choćby w niewielkim stopniu w założenia Polityki Ekologicznej Państwa w latach 2009 – 2012 z perspektywą do roku 2016. Świadome i aktywne społeczeństwo jest fundamentem do realizacji tych założeń a takie działania są zgodne z zasadą „myśl globalnie, działaj lokalnie”.

Przedsięwzięcie, nosi oficjalną nazwę Festiwalu Sztuki Kreatywnego Recyklingu. W ramach Festiwalu odbędą się liczne imprezy, konkursy, quizy  a najważniejszym projektem będzie bicie Rekordu Guinnessa budując największy na świecie kwiatowy kosz z papierowej wikliny – eko kosz. Zgłoszenie zostało przyporządkowane do kategorii największa „rzeźba”/ twór wykonany z surowców wtórnych gdzie obecny rekord wynosi 26,8 m (87 stóp 11 cali) długości, 18,4 m (60 stóp 4 cale) szerokości i 8,66 m (28 stóp 6 cali) wysokości i został zrealizowany na imprezie zorganizowanej przez Kuwait Association of Engineers and Fiesta Kuwait w Kuwejcie dnia 20 listopada 2011.

Więcej informacji na stronie Fundacji TU>>>

 

Dla wszystkich zainteresowanych

Karta zgłoszenia udziału w kiermaszu

 

 

 

 

3,074 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Why ask?