BARAN

baran„Tylko popełniając głupstwa mamy chwile prawdziwego szczęścia.” Marcel Jouhandeau

Barany rozpoczną miesiąc w nienajlepszym nastroju, mogą nie znaleźć wspólnego języka z rodziną w czasie dni świątecznych. Zaraz potem jednak zmieni im się nastrój, będą zadowolone z życia i chętne do zabawy. Nastawią się na rozrywki, wyjazdy i wycieczki, uprawiać będą sporty i to da im dużo zadowolenia.

Zawodowo będą miały całkiem niezły czas, mogą mieć liczne sukcesy, mogą dostać awans lub podwyżkę. Mogą mieć chęć na wielkie zmiany, które mogą przenieść im wiele korzyści w przyszłości. Wszelkie okazje należy wykorzystać, bo długo mogą nie mieć podobnych.

Romanse i flirty będą teraz w ich życiu na porządku dziennym, ale w stałych związkach mogą liczyć na zrozumienie i tolerancję partnera. Wolne Barany mogą się zakochać.

Barany urodzone 2-4 kwietnia mogą przeżywać rewolucję w życiu, wiele się zmieni w ich nastawieniu do świata i ludzi, mogą stać się kłótliwe i agresywne.

 

BYK

byk„Szczęście nie polega na tym, jak wiele masz, ale na posiadaniu wdzięcznego serca za to, co masz.” R. L. Watkins

Byki początek miesiąca spędzą w gronie rodzinnym, odwiedzając groby bliskich zmarłych. Nastrój w tym miesiącu będą miały dość dobry, choć może przytłaczać je nadmiar zajęć i podróży.

W pracy zawodowej w pierwszej dekadzie miesiąca mogą odnosić sukcesy, ale nie powinny rozpoczynać nowych przedsięwzięć, ani dokonywać wielkich zmian. Od drugiej dekady pracy będą miały dużo, ale mogą narzekać, że jest nudna i rutynowa. Podobnie w uczuciach, w pierwszej dekadzie będą romansować i podbijać serca płci przeciwnej, a od drugiej dekady mimo flirtowania będą poważnie traktować swoje związki, a wolne Byki zaczną myśleć o założeniu rodziny.

Byki urodzone 15-19 maja mogą narzekać na brak pracy lub nadmiar zajęć, wciąż mogą natykać się na różne uciążliwe przeszkody na swej drodze i problemy ze zdrowiem.

 

BLIŹNIĘTA

bliznieta„Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie – trzeba wstawać w dobrym humorze.” Marcel Achard

Na początku miesiąca, podczas dni związanych ze Świętem Zmarłych Bliźnięta będą w nienajlepszej formie. Potem nastrój im się zmieni, poprawi samopoczucie, będą bardzo towarzyskie i nastawione romansowo. Odpowiadać im będą wszystkie zajęcia związane z ruchem i zmianami, również w sprawach zawodowych. W pierwszej dekadzie miesiąca mogą odnosić spore sukcesy, ale potem praca może je przygnębiać, drażnić je będą nudne obowiązki i rutyna, najchętniej zmieniłyby w ogóle pracę, ale raczej powinny kierować się w tym względzie rozumem. Zmiany na tym polu mogą okazać się bardzo korzystne.

Urozmaicone życie towarzyskie będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości i przyjaźni, więc samotne Bliźnięta będą miały duże szanse na spotkanie miłości swego życia, jeśli tylko nie będą zbyt wymagające. W stałych związkach mogą liczyć na porozumienie, wspólne działania w sferze towarzyskiej.

 

RAK

rak„Dobrze jest wrócić do domu… Lecz rzeka wciąż płynie za progiem, a świat czeka na zewnątrz. To świat, w którym musimy żyć…” Lian Hearn

Raki w listopadzie będą bardzo rodzinne, szczególnie na początku miesiąca, gdy będą miały okazję spotkać wszystkie ciotki i wujków na cmentarzach, ale też później, gdy nastaną listopadowe chłody spotkania w rodzinnym gronie będą dawać im poczucie bezpieczeństwa i ciepła.

Sprawy zawodowe będą mniej zajmować ich uwagę, choć może będą miały możliwość douczania się. Finansowo będą radzić sobie całkiem dobrze, ale ich uwaga będzie zwrócona przede wszystkim na sprawy rodzinne, które będą zabierać im sporo czasu.

Natomiast w miłości będą miały szczęście, w związkach może być to czas namiętności i wielkich uczuć, a wolne Raki mogą poznać fascynującą osobę, która może stać się ich partnerem na całe życie.

Raki urodzone 3-7 lipca muszą nastawić się na rewolucyjne zmiany w życiu, do których niełatwo będzie im się dostosować.

 

LEW

 lew„Humor i cierpliwość to dwa wielbłądy, na których przemierzyć można wszystkie pustynie.” Phil Bosmans

Lwy w listopadzie będą w doskonałym nastroju, wbrew pogodzie, jesiennej aurze i ponurym nastrojom tego miesiąca. Tylko na początku miesiąca mogą mieć nienajlepszy humor, gdy nikt nie doceni ich inwencji w dekorowaniu grobów. Potem będą towarzyskie, pewne siebie, pełne inspiracji.

Powinny mieć teraz oczy szeroko otwarte, bo mogą pojawić się przed nimi nieoczekiwane możliwości, które koniecznie powinny wykorzystać. Mogą wygrać w totka, mogą szczęśliwe się zakochać lub mogą dostać wspaniałą nową pracę. W dotychczasowej pracy czekać je może awans lub podwyżka, a Lwy prowadzące własną działalność mogą dostać ciekawe propozycje współpracy. Każda oferta, jaką teraz dostaną może być zalążkiem czegoś dającego stabilizację na długo.

Lwy urodzone 16-20 sierpnia mogą jednak narzekać na to, że wszystko dzieje się zbyt powoli i odwleka w nieskończoność, wszystko będzie się toczyć inaczej niż zaplanowały.

 

PANNA

 panna„Kto sam siebie traktuje z humorem, oszczędza sobie kosztów na psychiatrę.” Josef Konrad Scheuber

Panny mogą w listopadzie mieć problemy ze zdrowiem, będą o siebie dbać, ciepło się ubierać i zażywać regularnie witaminy i środki na odporność. Święto Zmarłych potraktują bardzo poważnie, będą miały okazję do spotkań z rodziną.

Równie poważnie będą podchodzić do spraw zawodowych, tym bardziej, że mogą się przed nimi pojawić nowe możliwości, warte uwagi propozycje i ciekawe zlecenia. Będą teraz bardzo pracowite, zdeterminowane, żeby osiągnąć sukces.

Mają teraz możliwość prowadzenia urozmaiconego życia towarzyskiego i niejedna samotna Panna pozna kogoś, kto zwróci jej mocno w głowie. W stałych związkach mogą jednak mieć trudności z porozumieniem z partnerem, partner może mieć inne oczekiwania, może inaczej widzieć pewne sprawy.

Panny urodzone 28-29 sierpnia mogą mieć poczucie, że nie panują nad swoim życiem, powinny dać sobie czas na zastanowienie się nad dalszymi planami.

 

WAGA

wagaNiełatwo jest znaleźć szczęście w sobie, ale nie można go znaleźć nie gdzie indziej. Agnes Repplier

Wagi źle zniosą dni świąteczne, mogą cierpieć na różne dolegliwości, ale przede wszystkim będą w kiepskim nastroju. Zaraz potem humor wyraźnie im się poprawi, będą cały miesiąc w doskonałej formie psychicznej. Nastawią się na życie towarzyskie i kulturalne, będą dużo się ruszać, spróbują swych sił w jakimś sporcie, chętnie będą tańczyć.

W życiu zawodowym będą bardzo twórcze, pełne inwencji i dobrych pomysłów, mogą spodziewać się  miłych niespodzianek od losu w tej dziedzinie.

Będą miały teraz mnóstwo okazji do flirtów i poznawania nowych ludzi, więc samotne Wagi mogą spotkać kogoś wyjątkowego, a w stałych związkach mogą liczyć na wsparcie partnera i wzajemną życzliwość.

Wagi urodzone 6-8 października mogą mieć teraz gorszy okres w życiu, czeka je wiele zmian, nie zawsze przyjemnych, mogą mieć poczucie, że straciły kontrolę nad swoim życiem.

 

SKORPION

 skorpion„Szczęście można znaleźć nawet w najmniejszym ziarenku pustynnego piasku. Bo ziarenko piasku jest chwilą Stworzenia, a Wszechświat poświęcił całe miliony lat, by mogło istnieć.” Paulo Coelho

Skorpiony w listopadzie będą w doskonałej formie, będą miały dobre samopoczucie, a jesienna aura będzie sprzyjać rozmyślaniom, spotkaniom z przyjaciółmi. Będą wyjątkowo ruchliwe, pełne werwy, mogą mieć chęć na wyjazdy gdzieś daleko. W ich rozmowach z innymi przewijać się będą tematy filozoficzne.

Będą teraz bardzo pracowite, szczególnie od drugiej dekady miesiąca, co przyniesie im sukcesy i osiągnięcia. Mogą spodziewać się większej ilości zleceń, nowych, interesujących zadań, ale powinny umieć realnie oceniać swoje możliwości i nie brać na siebie zbyt dużo.

W stałych związkach atmosfera może być gorąca, ścierać się będą poglądy i argumenty, może dochodzić do kłótni, ale potem będą się godzić w namiętny sposób. Wolne Skorpiony mają szansę spotkać na swej drodze wielką miłość.

Skorpiony urodzone 16-20 listopada mogą narzekać na zastój w pracy i na problemy zdrowotne.

 

STRZELEC

strzelec„Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.” Michel Quoist

Strzelce w listopadzie będą zadowolone z życia, będą świetnie się czuły, będą otwarte na nowe możliwości i nowe znajomości. Zrobią wszystko, żeby dobrze się bawić, będą brać udział w zaimprowizowanych imprezach. Na koniec miesiąca będą miały okazję świetnie się bawić na wieczorach andrzejkowych. Mogą mieć większą niż zwykle skłonność do prawienia innym morałów, co może stać się przeszkodą w dobrych relacjach zawodowych. Mimo to, będą miały teraz dobry czas, mogą liczyć na sprzyjające okoliczności, będą odnosić sukcesy wszędzie tam, gdzie ważna jest komunikacja z ludźmi oraz w czasie wyjazdów służbowych. Od drugiej dekady miesiąca mogą czuć się przytłoczone nadmiarem obowiązków, praca może wydawać się im nudna i rutynowa.

Będą teraz bardzo romantycznie podchodzić do uczuć, wolne Strzelce będą flirtować i romansować, mogą też trafić na swój ideał. W związkach będą czuły się bezpiecznie, bo partner będzie wyrozumiały.

 

KOZIOROŻEC

koziorozec„Szczęście jest wówczas pełne, gdy światło poranku budzi dwoje ludzi do dnia pełnego wspólnych czynów i rozmów.” Jarosław Iwaszkiewicz

Koziorożce będą w listopadzie radosne i ożywione, ich życie nabierze barw. Do Święta Zmarłych podejdą bardzo poważnie, zapalą świeczki na grobach bliskich i spotkają się z rodziną. Potem będą bardziej niż zwykle towarzyskie, chętnie będą brały udział w różnych imprezach, łącznie z andrzejkowymi wróżbami.

W sprawach zawodowych lepszy czas będą miały w pierwszej dekadzie miesiąca, mogą wtedy osiągać dobre wyniki i spotkać się z uznaniem dla swej pracy. Od drugiej dekady mogą być pracą zmęczone, nie będzie im ona dawać satysfakcji, powinny też uważać z braniem na siebie zbyt wielu obowiązków.

Dobrze będą układały się ich relacje w związkach uczuciowych, nastąpi ożywienie uczuć i namiętności, mogą przeżywać miłe chwile we dwoje.

Koziorożce urodzone 2-5 stycznia mogą przeżywać okres wielkich zmian, życie będzie je przytłaczać.

 

WODNIK

 wodnik„Jeżeli szczęście byłoby na sprzedaż, to ludzie kupowaliby z pewnością zawsze o jeden numer za duże.” Pearl Sydenstricker Buck

Wodniki tego roku listopad zaliczą do udanych miesięcy. Mimo jesiennej, ponurej aury będą w dobrym humorze, będą dobrze się bawić i brać żywy udział w życiu towarzyskim i kulturalnym. Będą nastawione intelektualnie, mogą dużo rozmyślać, ale nie będzie im to przeszkadzać w rozmowach z innymi, znajdą temat do rozmowy z każdym.

Dużo będzie się działo w ich życiu zawodowym. Mogą mieć dużo pracy, z czego będą bardzo zadowolone, mogą pojawić się nowe możliwości i szczęśliwe okazje. Szczególnie Wodniki urodzone 10-13 lutego będą miały wyjątkowe propozycje, które warte będą uwagi. Natomiast te, które urodziły się 12-16 lutego mogą narzekać na brak zajęć, stagnację lub zbyt ciężką pracę, która nie daje zadowolenia.

Ich życie uczuciowe znacznie się ożywi. Samotne Wodniki będą umawiać się na randki, będzie im się często wydawało, że są zakochane. W stałych związkach będą czuły się rozumiane, będą bardzo zaangażowane we wspólne życie.

 

RYBY

 ryby„Szczęście podobne jest do motyla – nigdy nie goni za człowiekiem, tylko człowiek za nim.” Magdalena Samozwaniec

Ryby w listopadzie mogą liczyć na dobre samopoczucie, zwłaszcza na początku listopada, w czasie dni świątecznych, kiedy poddadzą się nastrojowi zapalonych na cmentarzach zniczy. Jesienna aura będzie im sprzyjać, będą zaangażowane w różne działania, z pasją będą podchodzić do swoich obowiązków. Co prawda pracy będą miały dużo i mogą czasem być zmęczone, szczególnie, że trzeba będzie być obowiązkowym i zdyscyplinowanym, aby znaleźć uznanie szefa, ale też będą miały z pracy dużo satysfakcji.

Również w uczuciach mogą mieć dobry czas. Będą mogły liczyć na wsparcie partnera życiowego i namiętne noce, a samotne Ryby mogą się zakochać w tajemniczej osobie.

Ryby urodzone 24-25 lutego mogą być bardziej niż zwykle rozmarzone i nieobecne w rzeczywistości, co nie będzie sprzyjać pozytywnemu rozwojowi sytuacji. Powinny też uważać na alkohol i inne używki.

 

Horoskopy na naszej stronie zamieszczamy dzięki portalowi Viversum

28,200 total views, 2 views today